Cafe Restoran Otomasyonu

Cafe Restoran Otomasyonu Nedir?

Cafe restoran otomasyonu, müşterilerin sipariş ve ödemelerini takip etmek, masa takibi, gün sonu ve raporlama işlemlerini kolayca yapabilen bir yazılım programdır.

Evet! Cafe Restoran Otomasyonu Nedir?

Bir satış elemanının başarısı, müşterisiyle karşılaştığı ilk anlar başarı açısından son derece önemlidir. Araştırmalar, insanların ilk kez karşılaştıkları bir kişiyle ilgili tutumlarının ilk sekiz saniye içinde gerçekleştiğini belirtmektedir. Satıcı müşterisi ile karşılaştığı ilk bir iki dakika içinde satışı ya kaybeder ya da kazanmaya doğru yol alır. Bu sebeple müşterinize ne kadar hızlı karar verme imkanı sunarsanız satışlarınız da aynı yönde artacaktır. Cafe restoran otomasyonu

Cafe restoran otomasyonu bir diğer ismi ile Restoran Adisyon sistemleri özellikle fast food paket servisi, restorant, eğlence merkezleri, rezervasyon ile çalışan işletmelerin tercih ettiği bir sistemdir

Geleneksel kağıt üstünde hesap alma sistemlerine oranla oldukça kullanışlı bir yazılım otomasyon sistemidir. Günlük, haftalık, aylık olarak raporlarınızı tutabilir, personel satışlarınızı takip etmenin yanı sıra stokları takip etmekte de oldukça kolaylık sağlar, yapılan her satış ve işlem kayıt altında olur ve aylık bazda hedefler belirleyip satışlarınızı arttırmak konusunda yardımcınız olur.

Cafe Restoran Otomasyonu, restoranların operasyonlarını etkin bir şekilde yönetebilmelerini sağlamasıdır. Garsonlar müşteri siparişlerini daha hızlı alır, mutfak daha az hata yapar, müşteriler ise yemeklerini ve hesaplarını çok daha hızlı alırlar. Böylece masa devir hızı artar ve garsonlar aynı anda daha çok masaya servis verebilir. Yöneticiler ise etkin raporlar sayesinde menüdeki yemeklerin sipariş miktarlarını ve karlılıklarını kontrol ederek, menüden çıkarılması veya fiyatının değiştirilmesi gereken kalemleri görerek gerekli değişiklikleri yapabilir. Kısacası müşterilerin ve personelin zaman kazanması ile birlikte işlevsellik sağlar.

Bu cafe restoran otomasyonu ve yazılımlarının bazıları mevcut yerel ağda, bazıları ise bulut ortamı dediğimiz İnternet ağı ile çalışmaktadır. Bu iki çalışma sisteminin yedekleme açısından pozitif ve negatif yönleri bulunmaktadır.

Cafe Restoran Otomasyon Programı İşletmenize Ne Kazandırır?

İşletmenizi büyütmek istiyor ancak karışıklıkları çözmek için vakit bulamıyorsunuz?

Adisyon Hatalarına Son Verir

Adisyon hatalarını ve yanlış hesaplamalardan doğacak hataları unutun.

Müşteri Memnuniyetini Artırır

Hızlı ve kaliteli servis sayesinde müşteri memnuniyetinin artmasını sağlar.

Az Personel ile Kaliteli Hizmet Artışı Sağlanır

Personelden kaynaklanan hataları önleyin, hizmet kalitesini arttırın.

Kayıp ve Kaçak Takibi Sona Erer

Kaçakları önleyin, yaptığınız yatırımı en hızlı şekilde geri kazanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.