Elinde Tüfekle Cadde Cadde Gezmiş

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde gece yarısı alkollü olduğu iddia edilen kişiler arasında kavga çıktı.

Elinde Tüfekle Cadde Cadde Gezmiş


Adapazarı ilçesinde gece saatlerinde alkollü oldukları iddia edilen iki kişi arasında kavga çıktı. Şahıslardan biri dükkanından aldığı av tüfeği ile kavga ettiği kişiye ateş açtı. Tüfekten çıkan saçmalardan 3 kişi yaralandı. Olay sonrasında elinde tüfekle güvenlik kamerasınca görüntülenen şahsın yaklaşık 2 ay önce Serdivan’da aile katliamı yaparak kardeşi, yengesi ve yeğenini öldüren cinayet şüphelisinin de kaçmasına yardımı ettiği ortaya çıktı.

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde gece saatlerinde alkollü oldukları iddia edilen iki kişi arasında kavga çıktı. Şahıslardan biri dükkanından aldığı av tüfeği ile kavga ettiği kişiye ateş açtı. Tüfekten çıkan saçmalardan 3 kişi yaralandı. Olay sonrasında elinde tüfekle güvenlik kamerasınca görüntülenen şahsın yaklaşık 2 ay önce Serdivan’da aile katliamı yaparak kardeşi, yengesi ve yeğenini öldüren cinayet şüphelisinin de kaçmasına yardımı ettiği ortaya çıktı.

DÜN GECE SAATLERİNDE

Adapazarı ilçesi Çark Caddesi’nde meydana gelen olayda; alkollü oldukları iddia edilen T.T. ile F.Ç. arasında henüz belirlenemeyen sebepten dolayı tartışma yaşandı. Yerini kavgaya bırakan tartışma sonrasında T.T. dükkanından av tüfeğini alarak ateş etmeye başladı. Vücudunun çeşitli yerlerine saçmalar isabet eden F.Ç. kanlar içerisinde yere yığılırken seken saçmalar A.B.K. (17) ile E.Ç. (22) isabet etti. Durumun haber verilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar, yapılan ilk müdahale sonrasında Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Olay sonrasında kaçan şüpheli ise polis ekiplerince yakalandı.

ELİNİ KOLUNU SALLAYA SALLAYA

3 kişinin yaralanmasına sebep olan saldırganın yaşanan olay sonrasında tüfeği ile elini kolunu sallaya sallaya bölgeden uzaklaşma güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, bir kişinin panik yaparak kaçması ve şüphelinin elindeki tüfekle bölgede dolaştığı anlar yer alıyor.

DAHA ÖNCEKİ VUKAATI

Öte yandan 3 kişinin yaralanmasına sebep olan saldırgan T.T.’nin; 5 Nisan Salı günü Serdivan ilçesi Kemalpaşa Mahallesi Gündoğan Sokak’ta tapu meselesi yüzünden kardeşi Bedri (65), kardeşinin eşi Duriye (59) ve kardeşinin oğlu Tuncay Güler’e (31) tüfekle kurşun yağdırarak katliam gerçekleştiren şüphelinin kaçmasına yardımcı olan kişi olduğu öğrenildi. Saldırganın emniyetteki işlemleri sonrasında adliyeye sevk edildi.

Kaynak: https://sozsakarya.com/