19 Ağustos 2018

HotSpot Shield Nedir?

HotSpot Shield Nedir?

HotSpot Shield Nedir?

Bir çok yasaklı siteye girişimizi sağlayan güvenilir bir programdır. DNS değiştirmeye gerek duymaksızın istediğiniz sitelere erişiminizi sağlar, ayrıca güvenilir bir şekilde internette gezebilir hatta güvenlik eklentileri sayesinde de rahatlıkla dosya indirebilirsiniz. HotSpot Shield sayesinde bilgisayarınızın güvenliğini arttırmanız da mümkün. Bu kullanışlı program sayesinde dış tehditlere karşı güvenlik içinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda bilgisayarınızda bulunan kayıtlı şifrelere kredi kartı bilgilerine ve özel kimlik bilgilerini almaya çalışan kötü içerikli yazılımlara ve kişilere karşı güvende olmanızı sağlayarak kendine özgü anti virüs görevini de yapabilen bir programdır.

Anchor Free firmasının bir programı HotSpot Shield’in iki sürümü var; ücretli ve ücretsiz. Ücretsiz sürümde yasak web sitelerini ziyaret ederken açılan reklamlarla karşılaşıyorsunuz. Ücretli sürüm de ise reklam olmadığı gibi bir de teknik destek alma imkanı buluyorsunuz. Ayrıca ücretli sürümün bağlantı hızının daha yüksek olduğu yine kullanıcılardan gelen yorumlar arasında.

Hotspot shield programının içeriğinde bulunan vpn ağı sayesinde çevrim içi kimlik hırsızlığına karşı bütün bilgilerinizi korumaktadır. Bir diğer özelliği ise içermiş olduğu güvenlik duvarı sayesinde wi-fi ve ortak kullanılan wireless gibi ağlardan bulaşabilen zararlı yazılım ve zararlı şahısların ataklarına karşı bütün içerikleri koruma altına almaktadır.

HotSpot Shield Programının Faydaları

*İnternet’e hiç bir kısıtlama olmadan; tüm yasaklı sitelerle birlikte erişmenizi sağlar,

*Güçlü şifreleme tekniği olan HTTPS protokolü ile tüm bilgilerini, şifrelerinizi ve çerezlerinizi güvenli olarak korur,

*IP adresinizi gizlerek sizi bir çok sahtekarlıktan korur,

*Son yılların moda siber suçları arasında yer alan çevrimiçi kimlik hırsızlığından korur,

*Yeni-eski bir çok işletim sistemi ile uyumludur.

HotSpot Shield Nedir? Nasıl Kullanılır?

Öncelikle programımızı indirmemiz gerekiyor: http://www.hotspotshield.com/tr

Aşağıdaki platformlarda çalışır:

* Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

* Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion

*iOS

*Android 2.x and 4.x

Kurulumu gayet basit olan HotSpot Shield’i kurduktan sonra bilgisayarınızın sağ alt köşesinde programın yeşil bir simgesi çıkacak. Simge yeşilse program çalışıyor demektir.

Dünyanın en güvenilir VPN ve Proxy hizmeti olan Hotspot Shield Chrome’da! Hem de tamamen ÜCRETSİZ ve reklamsız! Dünya çapında 350 milyondan fazla indirme alan program, dünyanın her yerinden engellenen web sitelerine ve içeriklere erişmenize imkan veriyor, sosyal ağların engelini kaldırıyor ve tarayıcı etkinliklerinizi güvende ve gizli tutuyor.

Chrome için Hotspot Shield VPN sınırsız bant genişliği ve tamamen ÜCRETSİZ olarak geliyor!

Güvenlik, çevrimiçi gizlilik ve Facebook, Netflix, BBC, Skype ve YouTube gibi engellenmiş içerik ve web sitelerine erişim sunmaktadır. Hotspot Shield VPN’i 1 basit tıkla etkinleştirin!

Hotspot Shield VPN’i kullanarak Facebook, YouTube, Netflix, BBC, ITV Player ve Pandora gibi engellenmiş web sitelerine ve içeriklere erişin

• Hollanda, Fransa, Kanada ve ABD’deki sanal konumlar arasından seçim yapın

• Genel ve özel ağlardaki tüm tarayıcı etkinliklerini banka seviyesinde şifreleme ile koruyun

• IP adresinizi, kimliğinizi ve konumunuzu web sitelerinden ve çevrimiçi izleyicilerden gizleyerek maksimum gizlilik ve güvenlik sağlayın ve kişisel bilgi hırsızlığının önüne geçin

• İzlenmemek için güvenlik duvarlarını aşın ve internette anonim gezinin

• Ücretsiz VPN ve Web proxy, en iyi wifi etkin nokta güvenliğini sunmaktadır

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.