HotSpot Shield Nedir?
HotSpot Shield yasaklı web sitelerine erişim sağlar. DNS değiştirmeden giriş ve Antivirüs güvenliği sağlayan güvenilir bir programdır.

HotSpot Shield

Birçok yasaklı siteye girişim sağlayan güvenilir bir programdır. DNS değiştirmeye gerek duymaksızın istediğiniz sitelere erişiminizi sağlar. Ayrıca güvenilir bir şekilde İnternet'te gezebilir ve hatta güvenlik eklentisi ile çok rahat dosya indirebilirsiniz. Bilgisayarınızın güvenliğini arttırmak mümkün olur. Bu program ile dış tehditlere karşı güvenlik içinde kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda bilgisayarda bulunan kayıtlı şifre, kredi kartı bilgileri ve özel kimlik bilgilerini almaya çalışan kötü içerikli yazılımlara ve kişilere karşı güvende olmanızı sağlar. Kendine özgü antivirüs görevi yapabilen bir programdır. En iyi performans ve hızı sunar. HotSpot shield nedir inceleyin. Hotspot Shield VPN, Wi-Fi bağlantınızı şifreleme için en iyi seçimdir.

Kişisel Bilgilerinizi Korur

Anchor Free firmasının bir programı olan HotSpot Shield programının ücretli ve ücretsiz iki sürümü var. Ücretsiz sürümde yasak web sitelerini ziyaret ederken açılan reklamlarla karşılaşıyorsunuz. Ücretli sürümde ise reklam olmadığı gibi bir de teknik destek alma imkanı buluyorsunuz. Ayrıca ücretli sürümün bağlantı hızının yüksek olduğu yine kullanıcılardan gelen yorumlar arasında görebilirsiniz. Hotspot shield programında bulunan vpn ağı sayesinde, çevrimiçi kimlik hırsızlığına karşı bütün bilgilerinizi korumaktadır. Bir diğer özelliği ise içermiş olduğu güvenlik duvarı sayesinde wi-fi ve ortak kullanılan wireless gibi ağlardan bulaşabilen zararlı yazılım ve zararlı şahısların ataklarına karşı bütün içerikleri koruma altına almaktadır.

Programın Faydaları

İnternet'e hiç bir kısıtlama olmadan tüm yasaklı sitelere birlikte erişmenizi sağlar. Güçlü şifreleme tekniği olan HTTPS protokolü ile tüm bilgi, şifrele ve çerezleri güvenli olarak korur. IP adresinizi gizleyerek sizi bir çok sahtekarlıktan korur. Son yılların siber suçları arasında yer alan çevrim içi kimlik hırsızlığından korur. Yeni veya eski bir çok işletim sistemi ile uyumludur.

Nasıl Kullanılır?

Programı bu linkten indirmemiz gerekiyor: http://www.hotspotshield.com/tr

Hangi Platformlarda Çalışır?

 • Windows XP
 • Windows Vista
 • Windows 7,8,10
 • Mac OS X 10.6 Snow Leopard
 • Mac OS X 10.7 Lion
 • Mac OS X 10.8 Mountain Lion
 • iOS, Android 2.x ve 4.x

Kurulumu gayet basit olan HotSpot Shieldi kurduktan sonra bilgisayarınızın sağ alt köşesinde programın yeşil bir simgesi çıkacak. Simge yeşilse program çalışıyor demektir. Dünyanın en güvenilir VPN ve Proxy hizmeti olan Hotspot Shield Chrome'da.

Üstelik ÜCRETSİZ ve reklamsız kullanın

Dünya çapında 350 milyondan fazla indirme alan program dünyanın her yerinden engellenen web sitelerine ve içeriklere erişmenize imkan veriyor. Sosyal ağların engelini kaldırıyor ve tarayıcı etkinliklerinizi güvende ve gizli tutuyor. Chrome için Hotspot Shield VPN sınırsız bant genişliği ve tamamen ÜCRETSİZ olarak geliyor. Güvenlik, çevrim içi gizlilik ve Facebook, Netflix, BBC, Skype ve YouTube gibi engellenmiş içerik ve web sitelerine erişim sunmaktadır.

Hotspot Shield VPN'i etkinleştirin.

• Hotspot Shield VPN'i kullanarak Facebook, YouTube, Netflix, BBC, ITV Player ve Pandora gibi engellenmiş web sitelerine ve içeriklere erişin. Hollanda, Fransa, Kanada ve ABD'deki sanal konum arasından seçim yapın.

 • Genel ve özel ağdaki tüm tarayıcı etkinliklerini banka seviyesinde şifreleme ile koruyun.
 • IP adresi, kimlik ve konumu web sitelerinden ve çevrim içi izleyicilerden gizleyin.
 • Maksimum gizlilik, güvenlik sağlayın ve kişisel bilgi hırsızlığının önüne geçin.
 • İzlenmemek için güvenlik duvarlarını aşın ve internette anonim gezinin.
 • Ücretsiz VPN ve Web proxy, en iyi wifi etkin nokta güvenliğini sunmaktadır.

VPN Nedir?

Bir sanal özel ağ ya da VPN herkese açık veya paylaşılan ağlar boyunca uzanır. Bir tünel görevi üstlenerek verileri, güvenli ve anonim bir şekilde doğrudan özel bir ağa bağlıymışsınız gibi internet boyunca aktarıp almanızı sağlar. IP adresinizi ve fiziksel konumunuzu gizler.

VPN ile korunma detayları

VPN sunucusunun IP adresini ve fiziksel konumunu ödünç alıyorsunuz ve kişisel bilgilerinizi ifşa etmiyorsunuz. Buna ek olarak birçok insan aynı sunucuyu aynı zamanda kullanıyorlar. Bu neden ile verilerinizi aynı sunucuda başkalarının verilerinden ayırmak çok daha zordur.

VPN açıklaması

Bağlı bir cihaz (bilgisayar, akıllı telefon, tablet) ve bir VPN sunucusu arasında gidip gelen bilgiler şifrelenir. Bunun sonucunda VPN ağında çalışan her uygulama gizli ağın güvenliğinden işlevselliğinden ve gücünden yararlanır.

Birçok kişi evdeki Wi-Fi ağlarının herkese açık Wi-Fi ağları kadar korumasız olabileceğinden habersizdir. Bilgisayar korsanlarını sanal suçluları ve veri hırsızlarını uzak tutmak için ekstra güvenlik katmanları gerekir. VPN ihtiyacı ile gizlilik ve veri güvenliğini sunar. Hotspot Shield VPN gibi üst düzey bir VPN hizmeti aşağıdaki avantajlara sahiptir.

 • Sansür engelleyicilerden kaçınmanıza yardımcı olur.
 • IP adresinizi gizli yapar. Fiziksel konumunuzu gizler.
 • Bilgisayarınız ve VPN sunucusu arasındaki verileri şifreler.
 • Tarayıcı faaliyetlerinizi kayıt etmez.
 • Diğer ülkelerden Netflix ve YouTube gibi popüler hizmetlere erişmenizi sağlar.
 • Hotspot Shield VPN, Wi-Fi bağlantınızı şifreleme konusunda en iyi seçimdir.

Sadece birkaç tıklamayla bu avantajlardan yararlanmaya başlayın.
VPN Türkçe buradan indirin ve ücretsiz deneyin.

Türkiye'deki ticari gelişmeleri, son dakika internet haberlerini, sektörel makaleleri ve en son şirket haberlerini okuyucularımızla paylaşacağız. Bizi takip edin.

Üyeler Ne Diyor?

https://www.burayabakiniz.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!