Makale Gönder

Makale Gönder. Bilgi içerikli ve önemli yazıları uygun kategoride paylaşıyoruz. Ürün ve hizmet ağırlıklı kullanıcıların bilgi edinmesini sağlayan advertorial makalenizi aşağıdaki formu kullanarak gönderin. Detaylı ön bilgi için whatsapp & telefon: 0 850 304 4 033 yoluyla irtibat kurabilirsiniz.

Hangi türde yazılar gönderilebilir? Toplumu bilgilendirecek şekilde hazırlanmış, makale yazım ve imla kurallarına uygun yazıları gönderebilir, web sitenizin tanıtımını son paragrafta yapabilirsiniz. Günümüz şartlarında ret oranlarının oldukça yüksek olduğu dikkate alınacak olursa, yayınlanma adımı geçiştirilebilecek bir süreç değildir. Özellikle giderek artan rekabet ortamında. Buradan yola çıkarak yazı hazırlama ve gönderme aşamasında birtakım stratejiler belirlemeniz gerekmektedir. Aşağıdaki adımları izleyerek ilerleme olumsuzlukları önleyecektir.

Makale göndermek konusunda acele etmeyin. Reddedilme riskini azaltmak, mantıklı bir akış içinde yol almakta fayda var. Yazıyı farklı zamanlarda tekrar tekrar okumak, hatta farklı mekânlarda okumak bu akışın bir parçasıdır. Araştırmacı aynı konu üzerinde uzun süre çalıştığında, çalışmaya daha objektif bakabilecektir. Aynı alanda tecrübesi olan bir meslektaştan yardım istemek oldukça işinize yarayabilir. Bu geri bildirimler gözden kaçan detayları açığa çıkarır.

Güncelleme: 9 Mart 2021

Makale Gönderi Formu


İletişim için gereklidir, sitede görünmez.
İletişim için gereklidir, sitede paylaşılmaz.
Yazıda kaynak gösterilecek web site bağlantısı (varsa)