Türkiye'nin En Genç Sunucusu

Genç YouTuber Efe Çınar Yıldırım yeni açtığı Bi Konuş YouTube kanalı ile küçük yaşta medya devi olmaya hazırlanıyor.


Türkiye'nin en genç sunucusu Efe İle hemen tanışın. Genç YouTuber Efe Çınar Yıldırım, yeni açtığı 'Bi Konuş' YouTube kanalı ile küçük yaşında medya devi olmaya hazırlanıyor. Bahçeşehir Koleji'nin en başarılı öğrencilerinden Efe Çınar Yıldırım 5'inci sınıf öğrencisidir.

HERKES HER ŞEY HAKKINDA KONUŞACAK

Başarılı öğrenci Yıldırım, küçük yaşında girişimcilik örneği sergileyerek YouTube kanalı açtı. Efe Çınar Yıldırım, herkesi "Bi KONUŞ" isimli YouTube kanalında her şey hakkında konuşturmayı düşünüyor. Genç efe hayali ile sorun, istek, üzüntü ve sevinçlerinin kendi vasıtasıyla paylaşılmasını sağlayacak. Yeni açtığı YouTube kanalı "Bi KONUŞ" için abonelerini bekleyen Efe tiyatrocu yanıyla da bu işi en güzel şekilde yapacağını söylüyor.

CEM YILMAZ, TOLGA ÇEVİK VE BEYAZ'I SEVİYORUM AMA KORKSUNLAR BENDEN

Öte yandan Genç Efe kanalıyla ilgili medya devlerine mesaj vermeyi de ihmal etmiyor:

"İnsanlar hep YouTube kanallarında farklı şeyleri konuşuyorlar. Benim de bu kanalı açma nedenim herşeyin tek bir kanalda konuşabildiğini göstermek.Bu kanalda, isteyen istediği gibi herşeyi konuşabilecektir. Hem komik şeyleri hem de başka konuları konuşacağız. Buradan Cem Yılmaz, Tolga Çevik, Beyaz'a seslenmek istiyorum. Onları çok seviyorum ama benden hepsi korksun. Çünkü, bu kanal hepsini geçecek. Kanalıma abone olmayı unutmayın."

Kanal: https://youtube.com/channel/UCnP0_MVaUvbVyhe_6c47Dwg