Ücretsiz Tanıtım Yazısı Yazın

Ücretsiz Tanıtım Yazısı Yazın Forumda Paylaşın

Firmalara ait web sitelerinin rekabet edebilmesi ve otorite değerini artırmak için forum yada portal tarzı farklı sitelerde tanıtım yazısı paylaşma gereği duyar. Tavsiye edeceğimiz forumda ücretsiz üye olarak firmanıza ait yine ücretsiz tanıtım yazısı paylaşabileceksiniz.

Firmanıza ait hazırlayacağınız tanıtım yazıları kullanılacak her ortam için ayrı ayrı hazırlanmalı ve yazım kuralları başta olmak üzere seo uyumlu olması yararınıza olacaktır. Hazırlanan bir yazıyı birden fazla ortamda kullanmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Açıkça tanımlanmış bir tanıtım yazısı, örneğin “en iyi havuz temizliği nasıl yapılır” şeklinde olabilir. Spesifik olması ve hedef pazarınızın belirli bir ihtiyacını veya endişesini hedeflemesi gerekir.

Havuz temizliği yapıyorsanız, “Havuz Temizliğinin Haftalık Yapılması Gereken 5 Neden” bulun. Bu nedenler özel olmalıdır. Bu sorulan sorular merak uyandırır. Artı, yazmanız gerekenlerin ana hatlarını çiziyor ve tahmin etmek için harcayabileceğiniz çok fazla zamanı ortadan kaldırıyor.

Tanıtım yazınızın ana hatlarını belirleyin. 

Ardından, makalenizin ne içereceğine dair basit bir taslak oluşturun. Havuz temizliği yazımız söz konusu olduğunda, “5 neden” ile açıklamanız gerekir.

Nasıl bir makale yazıyorsanız, okuyucularınızın gerçekleştirmesi gereken belirli görevleri özetlemelisiniz. Taslak yazmaya başladığınızda değişebilir, ancak şimdi makalenizdeki her paragrafı ve listeyi net bir şekilde tanımlayabilirseniz, yazma süreci çok daha hızlı ilerleyecektir.

Organik ve etkin bir makale yazmak için gereken her şeyi bilmiyorsanız, kaynakları toplayın. Belki havuzlarda mantar büyümesi veya dibi göremediğinizde ne kadar tehlikeli hale geldikleriyle ilgili istatistikleri paylaşmak istersiniz. Yazmaya başlamadan önce istatistikleri bulun. Bu kaynakları bulmanın ötesinde, içerik taslağınızı doldururken size yardımcı olması için onlardan kısa notlar alın.

Tanıtım makalelerini okurken, çok çeşitli yazma yeteneğini veya eksikliğini fark edeceksiniz . Bir tanıtım yazısının geniş ölçekte başarıyla ulaşabilmesi için iyi yazılması ve sunulması gerekir. Bu yazıda, tanıtım yazınızın kitlelerin üzerine çıkmasını sağlamak için uygulayabileceğiniz bazı basit ipuçlarından bahsetmeye başlayacağız.

Organik ve Ücretsiz Tanıtım Yazısı Paylaşın

Bir başlık, bir tanıtım makalesini yükseltebilir veya yok edebilir. Başlık etkili ise, daha fazla insan ilgilenecek ve makalenizi okumaya devam edecektir. Ancak, kötü bir başlık tanımlaması insanları uzaklaştıracaktır. Öyleyse iyi bir başlık ne yapar?

Başlık çok uzun olmamalıdır.

Başlık çok açıklayıcı olmalıdır. Pazarlama amaçlı tanıtım yazısı yazdığımız için sevimli başlıkların uygulanmasına gerek yoktur. Başlık göze çarpmalıdır. Farklı başlıklarla deneyin ve hangisinin en çok dikkatinizi çektiğini görün. Makale konusuna sadık kalın fazla dağılmayın.

Promosyon makalelerinize sağlam bir akış sağlamak mutlak bir zorunluluktur. Onsuz, makaleniz dalgalı görünecek ve okuyucunuzun kafası karışacak ve sonunda uzaklaşacaktır. Bir taslak oluşturmak gerçekten çok basittir. Ne kadar çaba harcayacağınız artık size kalmış bir durum. Aşağıda, bu makale için basit bir taslak örneği verilmiştir.

  • Başlık
  • Giriş
  • İpuçları
  • Örnekler
  • Misal
  • Kapanış
  • Sonuç

Taslağınız daha fazla konuyla ilgili olabilir.

Ancak en azından yukarıdaki, neyin yazılması gerektiğini ve hangi sırayla yazılması gerektiğini gösterir. Ana hatlarıyla, yazma sürecinde zaman harcanmadan önce hataları bulmak kolaydır .

Aşağıdaki adresini paylaştığımız forumda işletmenize ait sektörel ürün yada hizmetinize özel makale yazarak paylaşabilirsiniz. Özel bilgi içerikli yazıları yukarıda yazı gönder seçeneğinden gönderebilirsiniz. Web siteniz bilgi yazınıza eklenerek paylaşılır.

Web Site: https://www.kobiajanda.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.