Ücretsiz Tanıtım Yazısı Yazın

Yazar Buraya Bakınız
0 yorum

Firmalara ait web sitelerinin rekabet edebilmesi ve otorite değerini artırmak için forum ya da portal tarzı farklı sitelerde tanıtım yazısı paylaşma gereği duyar. Tavsiye edeceğimiz forumda ücretsiz üye olarak firmanıza ait ücretsiz tanıtım yazısı paylaşılabilir. Firmanıza ait hazırlanan tanıtım yazısı kullanılacak her ortama göre ayrı yazılmalı ayrıca, yazım kuralları başta olmak üzere dil kurallarına uyumlu olması yararınıza olacaktır. Hazırlanan yazıyı birden fazla ortamda kullanmayın.

Açıkça tanımlanmış tanıtım yazısı, örneğin “en iyi havuz temizliği nasıl yapılır” şeklinde olabilir. Spesifik olması hedef pazarınızın belirli bir ihtiyacını veya endişesini hedeflemesi gerekir. Havuz temizliği yapıyorsanız, “Havuz Temizliğinin Haftalık Yapılması Hakkında Gereken 5 Neden” bulun. Bu nedenler özel olmalıdır böylece sorulan sorular merak uyandırır. Ayrıca, yazmanız gerekenlerin ana hatlarını çizerek tahmin etmeye harcanan gereksiz zamanı ortadan kaldırıyor.

Ücretsiz Tanıtım Yazısı Paylaşmak İster Misiniz?

Makalenizin ne içereceğine dair basit bir taslak oluşturun. Havuz temizliği yazımız söz konusu olduğunda 5 neden ile açıklamanız gerekir. Nasıl bir makale yazıyorsanız okuyucularınızın gerçekleştirmesi gereken belirli görevleri özetlemelisiniz. Taslak yazmaya başladığınızda değişebilir. Ancak, şimdi makaledeki her paragraf net olarak tanımlanırsa yazma süreci daha hızlı ilerleyecektir.

Organik makale yazma konusunda gereken her şeyi bilmiyorsanız kaynakları toplayın. Belki havuzlarda mantar büyümesi veya dibi göremediğinizde ne kadar tehlikeli hale geldikleriyle ilgili istatistikleri paylaşmak istersiniz. Yazmaya başlamadan önce istatistikleri bulun. Kaynakları bulmanın ötesinde taslağını doldururken size yardımcı olması açısından onlardan kısa notlar alın.

Tanıtım makalelerini okurken, çeşitli yazma yeteneğinin olduğunu görecek eksikliğini fark edeceksiniz . Tanıtım yazısı geniş ölçekte başarıyla ulaşması açısından iyi yazılarak sunulması gerekir. Bu yazıda, tanıtım yazısının kitlelerin üzerine çıkmasını sağlamak ya da uygulanması gereken bazı basit ipuçlarından bahsedilecektir.

Makalenin Önemi Başlığında Olmalıdır.

Başlık tanıtım makalesini yükseltebilir veya yok edebilir. Başlık etkili ise daha fazla insan ilgilenecek, makalenizi okumaya devam edecektir. Ancak, kötü yazılan başlık tanımlaması insanları uzaklaştıracaktır. Öyleyse başlık ne yapar?

Başlık çok uzun olmamalıdır.

Başlık çok açıklayıcı olmalıdır. Pazarlama amaçlı ücretsiz tanıtım yazısı yazdığımız için sevimli başlıkların uygulanmasına gerek yoktur. Başlık göze çarpmalıdır. Farklı başlıklarla deneyerek hangisinin dikkatinizi çektiğini görün. Makale yazısı konusuna sadık kalın ve dağılmayın.

Promosyon makalelerine sağlam akış sağlamak mutlak zorunluluktur. Onsuz, makaleniz dalgalı görünecek, okuyucunuzun kafası karışarak konudan uzaklaşacaktır. Taslak oluşturmak gerçekten çok basittir. Ne kadar çaba harcayacağınız artık size kalmış durumdur. Aşağıda bu makale yazısı için taslak örneği verilmiştir.

  • Başlık.
  • Giriş.
  • İpuçları.
  • Örnekler.
  • Misal.
  • Kapanış.
  • Sonuç.

Tanıtım yazısı taslağınız daha fazla konuyla ilgili olabilir. Ancak en azından yukarıdaki neyin yazılması gerektiğini, hangi sırayla yazılması gerektiğini gösterir. Ana hatlarıyla yazma sürecinde zaman harcanmadan önce hataları bulmak kolaydır. Aşağıdaki adresi paylaşılan forumda işletmenize ait sektörel ürün ya da hizmetlere yönelik özel makale yazın. Özel haber ya da bilgi içerikli makale aşamasında yukarıda makale gönder seçeneğinden bize ulaştırın. Makaleniz, web site bağlantınızla birlikte yazınıza kaynak gösterilerek yayımlanır.

Web site: https://www.kobiajanda.com/ makale yazısı paylaşımları yapılabilir.

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun olmadığını varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. TAMAM Devamını okuyun.