Yasal Uyarı

Yasal Uyarı metni hakkında, https://www.burayabakiniz.com/ sitesinin içeriğinde yer alan yazıların tekrar yayınlanma amacı ile izinsiz olarak ve kaynak belirtilmeden kullanımı kesinlikle yasaktır. Herhangi bir içeriğin tekrar yayınlanması halinde ise mutlaka kaynak olarak buraya bakınız belirtilmeli ve ilgili içeriğin bulunduğu sayfaya aktif bağlantı sağlanmalıdır.

Buraya bakınız yazıları içerisinde yer alan materyallerin bulundurulması ile ilgili olarak “5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu” ; Uluslararası telif haklarına aykırı bir durumun yer aldığını düşünüyorsanız lütfen ‘’Bize Ulaşın’’ sayfası aracılığı ile itirazınızı belirtiniz. İtirazınız en kısa sürede değerlendirilecek ve haklı bulunduğu takdirde bahsettiğiniz içerik site yayınından ve sunucularından derhal kaldırılacaktır.

Web site bilgisayarınıza “Cookie” adı verilen dosyalar yüklemektedir. Bu dosyalar aracılığı ile buraya bakınız; Hangi sayfaların daha fazla ilgi çektiğini ve kullanıcıların ziyaret sıklığı gibi hizmet kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar için gerekli bilgileri toplamaktadır.

Bundan kaçınmak istiyorsanız internet tarayıcınızın ayarlarını değiştirerek bunu engelleyebilirsiniz. Fakat bu takdirde sitenin kişiselleştirilmiş bölümlerine girmek istediğinizde çeşitli sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Bu sitenin kullanıcıları ile ilgili topladığı bilgileri kanunlarla mecbur bırakıldığı durumlarda ilgili adli makamlara sunma haricinde, 3. Şahıs ve kurumlar ile kesinlikle paylaşmayacağını ve bu bilgileri kullandırmayacağını taahhüt eder.

Site içerisinde çeşitli nedenlerle ve yalnızca bilgilendirme amacıyla diğer internet sitelerine yönelik aktif bağlantılar sağlanmaktadır. Sitemiz, bağlantıların sağlandığı ilgili internet sayfalarındaki içerikten sorumlu değildir.

Buraya bakınız makale portalında 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’ nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her türlü bilgi içerik ve yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Web sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra; En geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek; Gereken işlemler yapılacak ve hukuk danışmanımız tarafından yazılı/sözlü geri dönüş yapılacaktır.

Bu yasal uyarı Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre yorumlanır, yönetilir ve uygulanır. Herhangi bir uyuşmazlığın çözümü için Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleri yetkilidir.