Google Chrome Portable Türkçe

Google Chrome Portable, taşınabilir kullanım için Türkçe olarak 32/64 bit tasarlanmış, bir güvenli tarayıcıdır.

Google Chrome Portable Türkçe

Google chrome portable Türkçe, modern web için tasarlanmış hızlı, basit ve güvenli bir web tarayıcısıdır. Chrome, mümkün olan her şekilde, hızlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Masaüstünden, çok hızlı başlatılır. Web sayfalarını anında yükler ve karmaşık, web uygulamalarını çalıştırır.

Google Chrome Portable Türkçe İndir

Chrome'un, tarayıcı penceresi modern, temiz ve basittir. Örneğin, aynı kutudan arama yapıp gezinebilir ve sekmeleri, istediğiniz gibi hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Yerleşik, kötü amaçlı yazılım ve kimlik avı koruması en son güvenlik düzeltmelerinin, tamamına sahip olduğunuzdan emin olmak için; otomatik güncellemeler daha fazlası ile web'de daha güvenli olmanızı sağlamak için tasarlanmıştır.

Chrome, çevrim içi olduğunuzda paylaştığınız bilgilerin, korunmasına yardımcı olurken özel bilgilerinizi kontrol etmenizi sağlar. Chrome'u, özelleştirmenin ve size ait hale getirmenin tonlarca yolu vardır. Ayarlarınızı, değiştirmek ve uygulama eklemek kolaydır, uzantılarını ve temalarını Chrome Web Mağazasından indirin. Chrome'da oturum açarak, yer işaretlerinizi, geçmişinizi ve diğer ayarlarınızı bilgisayarınıza getirin.

Ayrıca, otomatik olarak tüm favori Google hizmetlerinizde oturum açar.

Tarayıcı Hakkında Değerlendirmeler

Bu tarayıcı, şifreleri geçerli PC'ye bağlanacak şekilde şifrelenecek şekilde depolar. Parolalar, PC'nin kendisinde tutulmuyor veya geride bırakılmasa da, yeni bir PC'ye geçtiğinizde geri alınamaz.

Artık, help.html dosyasını okuyarak, etkinleştirebileceğiniz gelişmiş şifre taşınabilirliğini eklendi.

Taşınabilir Olmayan Sertifikalar: Google Chrome'un sertifika yöneticisi yoktur. Windows sertifika yöneticisini kullanır. Dolayısıyla arayüzü aracılığıyla yüklediğiniz sertifikalar geçerli yerel makinede saklanır ve sizinle birlikte seyahat etmez. Bu nedenle kendi bilgisayarınız dışında hiçbir özel sertifika kullanmamalısınız.

PC Başına Kilitli Bazı Ayarlar / Uzantılar: Belirli ayarları, belirli bir bilgisayara kilitler. Ayrıntılar, bu yayına dahildir . Bu davranış, Chrome ekibi tarafından tasarım gereğidir. Bunun değişmesini istiyorsanız lütfen, Chrome ekibine bir hata gönderin. Önerilen bir çözüm, tüm ayarları ve uzantıları geri yüklemek için Google'da, oturum açmak ve bilgisayarları taşırken oturum durumunuzu korumak için oturum Buddy gibi bir uzantı kullanmaktır.

Mozilla Firefox, Portable Edition gibi diğer taşınabilir tarayıcıların, yukarıda belirtilen sorunlardan hiçbirine sahip olmadığını unutmayın. Bu sorunlar, tasarımından dolayı Chrome tarayıcıya ​​özgüdür ve geliştiricileri tarafından temel uygulamaya yönelik düzeltmeler olmadan çalışabileceğimiz bir şey değildir. Google ile bağlantılı değildir. Google ve Chrome, Google, Inc. şirketinin ticari markalarıdır.

Chrome, virüs testinden geçirilmiş ve reklam içermeyen temiz pakettir. İndirme sonrası, virüs testi yapmanızı tavsiye ederiz. Portable 64 bit sürümü hazırlanıyor.

Chrome Portable Türkçe 32 bit, Hep Güncel Ve Son Sürüm.

Güncel sürümü, google drive için buradan. Yandex disk için buradan indirin.

Not: Yandex günceldir.

Bu Yazı İçin Tepkiniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0