Google Chrome Portable Türkçe

Yazar Buraya Bakınız
1 yorum

Google chrome portable Türkçe, modern web için tasarlanmış hızlı, basit ve güvenli bir web tarayıcısıdır. Chrome mümkün olan her şekilde hızlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Masaüstünden hızlı şekilde başlatılır web sayfalarını anında yükler ve karmaşık web uygulamalarını çalıştırır.

Google Chrome Portable Türkçe İndir

Chrome’un tarayıcı penceresi modern, temiz ve basittir. Örneğin aynı kutudan arama yapıp gezinebilir ve sekmeleri istediğiniz gibi hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Yerleşik kötü amaçlı yazılım ve kimlik avı koruması en son güvenlik düzeltmelerinin tamamına sahip olduğunuzdan emin olmak için; otomatik güncellemeler daha fazlası ile web’de daha güvenli olmanızı sağlamak için tasarlanmıştır. Chrome çevrimiçi olduğunuzda paylaştığınız bilgilerin korunmasına yardımcı olurken özel bilgilerinizi kontrol etmenizi sağlar.

Chrome’u özelleştirmenin ve size ait hale getirmenin tonlarca yolu vardır. Ayarlarınızı değiştirmek ve uygulama eklemek kolaydır, uzantılarını ve temalarını Chrome Web Mağazasından indirin. Chrome’da oturum açmak yer işaretlerinizi, geçmişinizi ve diğer ayarlarınızı tüm bilgisayarlarınıza getirir. Ayrıca otomatik olarak tüm favori Google hizmetlerinizde oturum açar.

Tarayıcı Hakkında Değerlendirmeler

Bu tarayıcı şifreleri geçerli PC’ye bağlanacak şekilde şifrelenecek şekilde depolar. Parolalar PC’nin kendisinde tutulmuyor veya geride bırakılmasa da yeni bir PC’ye geçtiğinizde geri alınamaz.

Artık help.html dosyasını okuyarak etkinleştirebileceğiniz gelişmiş şifre taşınabilirliğini eklendi.

Taşınabilir Olmayan Sertifikalar: Google Chrome’un sertifika yöneticisi yoktur. Windows sertifika yöneticisini kullanır. Dolayısıyla arayüzü aracılığıyla yüklediğiniz sertifikalar geçerli yerel makinede saklanır ve sizinle birlikte seyahat etmez. Bu nedenle kendi bilgisayarınız dışında hiçbir özel sertifika kullanmamalısınız.

PC Başına Kilitli Bazı Ayarlar / Uzantılar: Belirli ayarları belirli bir bilgisayara kilitler. Ayrıntılar bu yayına dahildir . Bu davranış Chrome ekibi tarafından tasarım gereğidir. Bunun değişmesini istiyorsanız lütfen Chrome ekibine bir hata gönderin. Önerilen bir çözüm tüm ayarları ve uzantıları geri yüklemek için Google’da oturum açmak ve bilgisayarları taşırken oturum durumunuzu korumak için oturum Buddy gibi bir uzantı kullanmaktır.

Mozilla Firefox, Portable Edition gibi diğer taşınabilir tarayıcıların yukarıda belirtilen sorunlardan hiçbirine sahip olmadığını unutmayın. Bu sorunlar tasarımından dolayı Chrome tarayıcıya ​​özgüdür ve geliştiricileri tarafından temel uygulamaya yönelik düzeltmeler olmadan çalışabileceğimiz bir şey değildir. Google ile bağlantılı değildir. Google ve Chrome, Google, Inc. şirketinin ticari markalarıdır.

Chrome virüs testinden geçirilmiş reklam içermeyen temiz pakettir. İndirme sonrası virüs testi yapmanızı tavsiye ederiz. Portable 64 bit sürümü hazırlanıyor.

28. 01. 2021 Tarihli Chrome Portable Türkçe 32 bit güncel sürümü buradan indirin.

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun olmadığını varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. TAMAM Devamını okuyun.