1 Yaş Doğum Günü Konsepti Nedir?

1 yaş doğum günü konsepti, temaya özel malzemelerle sunumların hazırlandığı ve süslemelerin yapıldığı bir organizasyondur. Bu konseptte bir parti düzenlemek için ihtiyacınız olan malzemeleri listeledik.

Ağustos 21, 2023 - 09:15
Ağustos 21, 2023 - 09:15
 0  31
1 Yaş Doğum Günü Konsepti Nedir?

1 yaş doğum günü, çocukların ilk yaşını doldurması sebebiyle ailelerin önem verdiği özel bir gündür. Aileler bu özel gün için hem organizasyon düzenliyor hem de sosyal medyada kutlamadan kareler paylaşıyorlar. Bu nedenle kutlamaya özel bir parti konsepti oluşturmak eğlencenin bir parçası. 1 yaş doğum günü konsepti aslında temaya özel malzemelerle sunumların hazırlandığı ve süslemelerin yapıldığı bir organizasyondur. Bu konseptte bir parti düzenlemek için ihtiyacınız olan malzemeleri sizler için listeledik.

1 Yaş Doğum Günü İçin Konsept Parti Malzemeleri

Konsept parti malzemelerine ilgi son yıllarda giderek artıyor. Bunun en önemli nedenlerinden biri şüphesiz ki sosyal medyada paylaşılan kutlama fotoğraflarıdır. Çocuğunun ilk doğum gününü güzel bir anıya dönüştürmek için aileler tüm detaylara dikkat ediyor. Ayaklı pano setlerinden balonlara, afiş ve bannerlardan pasta süslerine kadar her şeyin bu özel güne özgü olmasını istiyorlar. 

Genel olarak baktığımızda 1 yaş doğum günü konsepti parti malzemelerinin oldukça geniş bir yelpazeye yayıldığını görüyoruz. Örneğin ayaklı pano setleri, balonlar, afiş ve bannerlar bunlar arasında en önemlileri. Pasta süsleri ve kullan at malzemeler konsepti tamamlar. Asmalı süsler, iyi ki doğdun yazıları, doğum günü mumları derken liste epeyce uzuyor. Bu yüzden alışveriş yapmadan önce ailelerin iyi bir hazırlık yapmaları şart. 

Ayaklı Pano Seti

Çocuğunuz için yapacağınız 1 yaş konseptli doğum günü partisinde güzel bir hatıra için ayaklı pano kullanabilirsiniz. Bu ürünler kısaca farklı panoların yer aldığı bir pano setidir. Panoların hepsini kullanabileceğiniz gibi, içerisinden seçtiklerinizi de kullanabilirsiniz. Panolarla masanızı süslerken, çocuğunuzun bu özel anını daha da renkli hale getirmiş olursunuz. Dekoratif görünümüyle bu ürünler 1 yaş doğum günü konsepti için en uygun ürünler arasındadır. 

Balonlar

Parti ve kutlamaların olmazsa olmaz öğelerinden biri şüphesiz ki balonlardır. Dolayısıyla bunları da 1 yaş doğum günü konsepti içinde değerlendirebilirsiniz. Konsepte uygun ve istediğiniz her renkte balon bulmanız mümkün. Örneğin folyo balonlar bu bağlamda iyi bir seçimdir. Farklı renklerde folyo balonlarla kutlamanıza zengin bir görünüm katmanız mümkün. 

Metalik ve krom balon çeşitleri de yine parti dekorasyonuna dahil edebileceğiniz balon çeşitleridir. Kız çocuk doğum günü süslemeleri bağlamında pembe balonlar partilerin olmazsa olmazlarıdır. Bu balonların içine pul, konfeti veya sim ekleyerek farklı bir görünüm elde etmek mümkün. Daha sade ve şık bir görünüm için ise soft renkli, pastel veya retro balonları tercih edebilirsiniz.

Afiş ve Bannerlar

1 yaş doğum günü konsepti için afiş ve bannerlar da en önemli parti malzemeleri arasındadır. Bu ürünlerin en önemli özelliği, organize ettiğiniz kutlamanın temasını ifade etmesidir. Ayrıca dekorasyona güzel bir görüntü kazandırır. Örneğin “One”, “Happy Birthday” veya “1 Yaşında” yazılı bannerlar ile parti konseptiniz anlam bulur. Bu ürünler de tıpkı balonlar gibi birbirinden güzel ve renkli bir ürün çeşitliliğine sahiptir. 

Pasta Süsleri

Doğum günü kutlamalarının olmazsa olmazlarından biri elbette doğum günü pastasıdır. Ancak pastayı nasıl süslediğiniz bu bağlamda önemlidir. 1 yaş doğum günü konsepti için üzerinde “1” yazan mumlar iyi bir seçimdir. Ancak bu şart değildir. İsteğe göre dekoratif veya metalik mumlar da kullanılabilir. Bu ürünler de erkek çocuk doğum günü süslemeleri arasında yer alır. Diğer birçok pasta süsüyle de doğum günü pastanıza rengarenk ve eğlenceli bir görünüm kazandırabilirsiniz. Böylelikle pastanız sadece lezzetiyle değil, görüntüsüyle de uzun süre akıllarda kalır. 

Kullan At Parti Malzemeleri

Doğum günü partileri için en önemli ihtiyaçlardan biri de şüphesiz ki kullan at parti malzemeleridir. Bu sayede hem servisler kolaylaşır hem de bulaşık sorunu ortadan kalkar. 1 yaş doğum günü konsepti için birbirinden güzel kullan at parti malzemeleri bulabilirsiniz. Yaldızlı, yazılı veya şık desenli ürünler bu bağlamda iyi bir seçim olacaktır. Ayrıca tek kullanımlık masa örtüleri de bu bağlamda pratik bir çözümdür. 

Çocuğunuz için bu gibi pek çok malzemeyle güzel bir doğum günü partisi hazırlamanız mümkün. 1 yaş konsepti için aradığınız farklı malzemeleri tek bir adresten sipariş vermek için kidspartim.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Dilediğiniz tüm parti malzemelerini KidsPartim’de uygun fiyat avantajıyla sipariş verebilirsiniz. 

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow