Google Chrome Portable Türkçe

Google Chrome Taşınabilir, son sürüm Türkçe paketini hemen indirin. Bu paket, herhangi bir bilgisayarda çalıştırılabilen, temiz ve taşınabilir bir Google uygulamasıdır.

Aralık 21, 2022 - 16:59
Mart 17, 2024 - 21:55
 0  644
Google Chrome Portable Türkçe
Google Chrome Portable Türkçe

Google Chrome Taşınabilir Türkçe sürümü, web tarayıcısının en yeni taşınabilir sürümüdür. Kurulum gerektirmez ve bilgisayarınıza bağlanmadan çalıştırılabilir. Örneğin, Google Chrome Portable bir USB bellek çubuğuna kaydedilebilir ve farklı bilgisayarlarda kullanılabilir. Ayrıca kullanıcının bilgisayarındaki ayarları ve eklentileri de etkilemez. Bu web tarayıcısı Google tarafından geliştirilen bir web tarayıcısıdır. Kullanıcıların web sitelerinde gezinmesine olanak tanıyan ücretsiz, açık kaynaklı bir yazılımdır.

Google Chrome Portable


Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar da dahil olmak üzere çeşitli cihazlar için kullanılabilir. Bu tarayıcı hızı, güvenliği ve kullanıcı dostu arayüzü ile tanınır. Web sitesinden veya çeşitli cihazlardaki uygulama mağazalarından indirilebilir. Google Chrome Portable, Türkçe 32/64 bit kullanım için tasarlanmış güvenli bir tarayıcıdır. Mümkün olan her şekilde hızlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Masaüstünden çok hızlı açılır, web sayfalarını anında yükler ve karmaşık web uygulamalarını çalıştırır.

Chrome taşınabilir, modern, temiz ve basittir.


En son güvenlik düzeltmelerine sahip olduğunuzdan emin olmak için yerleşik kötü amaçlı yazılım ve kimlik avı koruması, otomatik güncellemeler sizi güvende tutmak için tasarlanmıştır. Çevrimiçi paylaştığınız bilgilerin korunmasına yardımcı olurken, özel bilgileriniz üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar. Ayrıca onu kişiselleştirmenin ve kendinize ait hale getirmenin tonlarca yolu vardır.

Google Chrome Portable nedir?

Google Chrome Portable Türkçe sürümü, USB sürücüler, harici sabit sürücüler veya diğer taşınabilir depolama cihazlarında kurulum gerektirmeden kullanılabilir. Bu taşınabilir sürüm, normal sürüm gibi hızlı bir web tarama deneyimi sunar ve popüler web tarayıcısı Google Chrome'un tüm özelliklerini içerir. Google Chrome Portable, herhangi bir bilgisayarda çalıştırılabilen bir uygulamadır; Bu, kullanıcıların web tarama deneyimlerini tercihlerine göre iz bırakmadan taşımalarına olanak tanır. Bu özellik özellikle kişisel veya iş amaçlı seyahat eden veya farklı bilgisayarlarda çalışan kişiler için kullanışlıdır.

Chrome tarayıcı uzantıları ne işe yarar?

Chrome tarayıcı uzantıları, ekstra özellikler ve işlevler eklemek için kullanabileceğiniz eklentilerdir. Örnekler arasında açılır pencere engelleyicileri, şifre yöneticileri, e-posta bildirimleri vb. özellikler yer almaktadır. Bu eklentiler Chrome Web Mağazası'ndan indirilebilir ve kurulumu çok kolaydır. Bunlar, sağda gösterilen Posta Denetleyicisi uzantısı gibi basit bir simgeden tüm sayfayı geçersiz kılmaya kadar değişebilir. Bu, normal web uygulamalarından farklı olarak uzantıların web'deki içeriğe bağlı olmadığı anlamına gelir. Uzantılar geliştirici kontrol paneli aracılığıyla dağıtılır ve Chrome Web Mağazası'nda yayınlanır.

Aşağıdaki link Chrome Portable Türkçe 32/64 bit güncel ve son versiyonudur. Virüs testinden geçmiş, reklam içermeyen temiz bir pakettir. Virüs testi yapmanızı öneririz.

En son güncellenmiş sürümü Google Driver veya Yandex'den indirin.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Buraya Bakınız Bilgi paylaşım platformu olarak bilgilendirici içerikler, sektörel haberler ve sosyal haberlerin yanı sıra sağlık, yaşam ve güncel haberlere de yer vermektedir.