Google Chrome Portable Türkçe

Google Chrome Portable, herhangi bir bilgisayarda çalıştırılabilen taşınabilir bir Google uygulamasıdır. Kullanıcıların web tarama deneyimlerini tercihlerine göre hiçbir iz bırakmadan taşımalarına olanak tanır.

Aralık 21, 2022 - 16:59
Aralık 8, 2023 - 00:30
 0  391
Google Chrome Portable Türkçe
Google Chrome Portable Türkçe

Google Chrome Portable, web tarayıcısının taşınabilir bir sürümüdür. Kurulum gerektirmez ve bilgisayarınıza bağlanmadan çalıştırılabilir. Örneğin, Google Chrome Portable bir USB belleğe kaydedilebilir ve farklı bilgisayarlarda kullanılabilir. Ayrıca kullanıcının bilgisayarındaki ayarları ve eklentileri de etkilemez. Google Chrome, Google tarafından geliştirilen bir web tarayıcısıdır. Kullanıcıların web'de gezinmesine olanak tanıyan ücretsiz, açık kaynaklı bir yazılımdır.

Google Chrome Portable


Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar dahil olmak üzere çeşitli cihazlar için kullanılabilir. Bu tarayıcı hızı, güvenliği ve kullanıcı dostu arayüzü ile tanınır. Web sitesinden veya çeşitli cihazlardaki uygulama mağazalarından indirilebilir. Google Chrome Portable, Türkçe olarak 32/64 bit kullanım için tasarlanmış güvenli bir tarayıcıdır. Mümkün olan her şekilde hızlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Masaüstünden çok hızlı açılır, web sayfalarını anında yükler ve karmaşık web uygulamalarını çalıştırır.

Chrome taşınabilir, modern, temiz ve basittir.

En son güvenlik düzeltmelerine sahip olmanızı sağlamak için yerleşik kötü amaçlı yazılım ve kimlik avı koruması, otomatik güncellemeler sizi güvende tutmak için tasarlanmıştır. Çevrimiçi olarak paylaştığınız bilgilerin korunmasına yardımcı olurken özel bilgileriniz üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar. Ayrıca onu özelleştirmenin ve kendinize ait hale getirmenin tonlarca yolu vardır.

Google Chrome Portable Nedir?


Google Chrome Portable, taşınabilir bir sürümdür ve düzenli bir yükleme işlemine gerek kalmadan USB sürücüler, harici sabit sürücüler veya diğer taşınabilir depolama aygıtlarında kullanılabilir. Bu taşınabilir sürüm, normal sürüm gibi hızlı bir web tarama deneyimi sunar ve popüler web tarayıcısı Google Chrome'un tüm özelliklerini içerir. Google Chrome Portable, herhangi bir bilgisayarda çalıştırılabilen bir uygulamadır, yani kullanıcıların web'de gezinme deneyimlerini herhangi bir iz bırakmadan tercihlerine göre taşımalarına olanak tanır. Bu özellik, özellikle kişisel veya iş amaçlı seyahat eden veya farklı bilgisayarlarda çalışan kişiler için kullanışlıdır.

Chrome uzantıları ne işe yarar?

Google Chrome uzantıları, tarayıcınıza ekstra özellikler ve işlevler eklemek için kullanabileceğiniz eklentilerdir. Örnekler arasında açılır pencere engelleyiciler, parola yöneticileri, e-posta bildirimleri gibi özellikler yer alır. Bu eklentiler, Chrome Web Mağazası'ndan indirilebilir ve kurulumları oldukça kolaydır. Bunlar, sağda gösterilen Posta Denetleyicisi uzantısı gibi basit bir simgeden tüm sayfayı geçersiz kılmaya kadar değişebilir. Bu, normal web uygulamalarının aksine, uzantıların web'deki içeriğe bağlı olmadığı anlamına gelir.

Uzantılar geliştirici kontrol paneli aracılığıyla dağıtılır ve Chrome Web Mağazası'nda yayınlanır. Daha fazla bilgi için mağaza geliştirici belgelerine bakın. Aşağıdaki link Chrome Portable Türkçe 32/64 bit güncel ve son versiyonudur. Virüs testinden geçmiş, reklam içermeyen temiz bir pakettir. Virüs testi yapmanızı öneririz.

Ekim 2023 tarihli güncel ve en son sürüm paketini buradan indirin.Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Buraya Bakınız Sosyal içerik platformu olarak bilgilendirici içerikler, medya paylaşımları, sektörel haberler, sosyal medya ve internet haberlerinin yanı sıra sağlık, yaşam ve güncel şirket haberleri okuyucularımızla paylaşılmaktadır.