Google Chrome Portable Türkçe

Google Chrome Portable taşınabilir kullanım için Türkçe olarak 32/64 bit tasarlanmış güvenli bir tarayıcıdır. Güncel versiyonu indir.

Google Chrome Portable Türkçe


Google chrome portable (Türkçe) modern web için tasarlanmış hızlı, basit ve güvenli bir web tarayıcısıdır. Chrome, mümkün olan her şekilde hızlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Masaüstünden çok hızlı başlatılır. Web sayfalarını anında yükler ve karmaşık web uygulamalarını çalıştırır.

Google Chrome Portable Türkçe İndir

Chrome'un tarayıcı penceresi modern, temiz ve basittir. Örneğin, aynı kutudan arama yapıp gezinebilir ve sekmeleri istediğiniz gibi hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Yerleşik kötü amaçlı yazılım ve kimlik avı koruması en son güvenlik düzeltmelerinin tamamına sahip olduğunuzdan emin olmak için; otomatik güncellemeler daha fazlası ile web'de daha güvenli olmanızı sağlamak için tasarlanmıştır.

Chrome, çevrim içi olduğunuzda paylaştığınız bilgilerin korunmasına yardımcı olurken özel bilgilerinizi kontrol etmenizi sağlar. Chrome'u özelleştirmenin ve size ait hale getirmenin tonlarca yolu vardır. Ayarları değiştirmek ve uygulama ekleme kolaydır. Uzantı ve temalarını Chrome Web Mağazasından indirin. Chrome'da oturum açarak yer işaretlerinizi, geçmişinizi ve diğer ayarlarınızı bilgisayarınıza getirin. Ayrıca, otomatik olarak tüm favori Google hizmetlerinizde oturum açar.

Tarayıcı Hakkında Değerlendirmeler

Bu tarayıcı şifreleri geçerli PC'ye bağlanacak şekilde şifrelenecek şekilde depolar. Parolalar, PC'nin kendisinde tutulmuyor veya geride bırakılmasa da yeni bir PC'ye geçtiğinizde geri alınamaz. Artık, help.html dosyasını okuyarak etkinleştirebileceğiniz gelişmiş şifre taşınabilirliği eklendi.

Taşınabilir Olmayan Sertifikalar: Google Chrome'un sertifika yöneticisi yoktur. Windows sertifika yöneticisini kullanır. Arayüzü aracılığı ile yüklediğiniz sertifikalar geçerli yerel makinede saklanır ve sizinle birlikte seyahat etmez. Bu nedenle, kendi bilgisayarınız dışında hiçbir özel sertifika kullanmamalısınız.

PC Başına Kilitli Bazı Ayar Ve Uzantılar: Belirli ayarları belirli bir bilgisayara kilitler. Ayrıntılar bu yayına dahildir. Bu davranış Chrome ekibi tarafından tasarım gereğidir. Bunun değişmesini istiyorsanız Chrome ekibine bir hata gönderin. Önerilen bir çözüm, tüm ayar ve uzantıları geri yüklemek için Google'da oturum açmak ve bilgisayarları taşırken oturum durumunuzu korumak için uzantı kullanmaktır.

Mozilla Firefox ve Portable Edition gibi diğer taşınabilir tarayıcıların yukarıda belirtilen sorunlardan hiçbirine sahip olmadığını unutmayın. Bu sorunlar tasarımından dolayı Chrome tarayıcıya ​​özgüdür ve geliştiricileri tarafından temel uygulamaya yönelik düzeltme olmadan çalışabileceğimiz bir şey değildir. Google ile bağlantılı değildir. Google ve Chrome Google Inc. şirketinin ticari markalarıdır.

Chrome virüs testinden geçirilmiş ve reklam içermeyen temiz pakettir. İndirme sonrası virüs testi yapmanızı tavsiye ederiz. Portable 64 bit sürümü hazırlanıyor.

Chrome Portable Türkçe 32 bit Hep Güncel Ve Son Sürümdür.

Güncel sürümü Google Drive için buradan. Yandex Disk için buradan indirin.

Not: 13 Nisan 2022 Yandex günceldir.