Kütüphane

Kobi Nedir?

250 kişiden az çalışanı istihdam eden yıllık net satış hasılatı veya mali bilançosu 125 milyon lirayı aşmayan mikro bir işletmeye...

Meslek Nedir?

Meslek, insanın yaşamını sürdürmesi için yaptığı yoğun bir eğitim ile çalışmayı gerektiren süreçte kişinin kazandığı unvanın adıdır.

Kategori (Top)

GSM Tarifesi Seçerken Dikkat!

Hayatımızın olmazsa olmaz abonelik seçeneklerinde GSM tarifesi seçerken nelere dikkat etmeliyiz? İşte size o detaylar.

Fotoğraf İle Resim Arasında ki Fark Nedir?

Resim bir isimdir. Bir sanatçı resim kelimesini kavramsal olarak kullandığı için fotoğraf ile resim aynı değil diye benimsenir.

Google Chrome Portable Türkçe

Google Chrome Portable taşınabilir kullanım için Türkçe olarak 32/64 bit tasarlanmış güvenli bir tarayıcıdır. Güncel versiyonu indir.

Aşırı Koltuk Altı Terleme

Vücudumuzda bulunan milyonlarca ter bezinin bir kısmı koltuk altındadır ve bu doğal bir durumdur.

Topçam Plajı Piknik Alanı

Şehir gürültüsünden uzak ve Antalya'da gezilecek yerler arasında ilk akla gelen Topçam Plajı günübirlik tatilcilerin popüler adresidir.

Windows 10 Ağ Protokolü

Windows 10 güncellemeleri ile birlikte ortaya çıkan; Windows 10 Ağ Protokolü eksik hatası kullanıcıyı çileden çıkarmaya yetiyor.

Hindistan Cevizi Yağı

Son zamanların gözdesi Hindistan cevizi yağının bütün dünyada gözde olmasının sebebi nedir ve Hindistan cevizi yağı nasıl kullanılır?

Sipsi Nedir ve Sipsinin Özellikleri

İnce narin anlamına gelen sipsi nedir ve sipsi nasıl yapılır? En iyi sipsiyi üreten Burdurlu Hüseyin Demir konu ile ilgili bizi bilgilendiriyor.

Rüyada Araba Kiralama

Rüya sahibi bir kimsenin malını ödünç veya emanet alacağına ya da sır vermeye işaret eder. Başka birine sır vermek ise bu rüyanın...

Direksiyonu Sağda Olan Ülkeler

Direksiyonu sağda trafiği solda olan ülkeler hangileri göz atalım. İnsanlar, geçmiş zamanda İngilizler gibi yolun solundan gidiyordu.

Kategori (Bottom)

Web sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. ​Daha fazla bilgi için tıklayın.