MAXUS e-Deliver İşinizi Kolaylaştırır

Kompakt, manevra kabiliyeti yüksek ve %100 elektrikli MAXUS e-Deliver 3, geleceğin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış bir araçtır.

Şubat 9, 2024 - 08:45
Şubat 15, 2024 - 15:18
 0  100
MAXUS e-Deliver İşinizi Kolaylaştırır

MAXUS e-Deliver 3 etkileyici işletme ve bakım maliyeti tasarrufu sunar. Elektriğin fosil yakıtlara göre daha uygun fiyatlı olması nedeniyle elektrikli hafif ticari araçların işletme maliyetleri, geleneksel dizel veya benzinli muadillerine göre daha düşüktür. Elektrikli hafif ticari araçlar daha az bakım ve onarım gerektirir, bu da daha az hareketli parçaya sahip olmaları nedeniyle maliyet verimliliğini artırır. Sıfır egzoz emisyonu ile çevre dostu olduğundan işletmelerin sürdürülebilirlik hedeflerini tam olarak yansıtır ve çevresel taahhütlerini yerine getirmelerini kolaylaştırır. MAXUS e-Deliver işinizi neden kolaylaştırıyor?

Elektriğin bereketi MAXUS e-Deliver ile ticarete geldi


e-Deliver 3'ün %100 elektrik gücü, daha düşük bakım ve onarım maliyetleri ve daha düşük MTV ödemelerinin yanı sıra, standart dizel hafif ticari araca kıyasla yakıt maliyetlerinizde %85'e varan oranda tasarruf sağlar. %100 elektrikli MAXUS e-Deliver 3 kompakttır ve taşıma kapasitesinden veya performanstan ödün vermeden akıllıca tasarlanmıştır. Düşük işletme maliyeti, geniş, konforlu ve pratik kabini, 905 kg'a varan yük taşıma kapasitesi, geri görüş kamerası ve 180 derece açılabilen geniş arka kapılarıyla artık Türkiye'de.

Ulaşımın geleceği burada başlıyor


MAXUS e-Deliver 3 geleceğin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış bir araçtır. Emisyonsuz çalışma prensibi ile çevre dostu bir yaklaşım sunar. Kusursuz ön kısmı ve dinamik yan hatlarıyla çevik ve kompakt yapısını vurguluyor. Aracın pürüzsüz yanları firmanız için geniş bir reklam alanı olarak kullanılabilir. Bu özellik marka bilinirliğinizi arttırmak ve dikkat çekmek için idealdir. MAXUS e-Deliver 3, işletmeler için çevre dostu ve etkili bir ulaşım çözümü sunuyor. İleri teknolojisi ve pratik tasarımıyla işletmelerin günlük operasyonlarını daha verimli hale getiriyor. Ayrıca şık ve modern görünümüyle de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. MAXUS e-Deliver 3, işletmelerin gelecekteki taşımacılık ihtiyaçlarını karşılamak için ideal seçenektir.

MAXUS e-Deliver 3, ergonomik tasarımıyla dikkat çekiyor. Aracın içi kolayca erişilebilen kontroller ve düzenli bir gösterge paneli ile donatılmıştır. Bu özellikler sürücünün tüm dikkatini yola vermesini sağlayarak daha güvenli bir sürüş deneyimi sağlıyor. Ayrıca araçtaki standart ses sisteminin 7 inçlik dokunmatik ekranı, Apple CarPlay ve QD Link gibi bağlantı özellikleriyle entegre ediliyor. Bu sayede sürücüler akıllı telefonlarını araca kolaylıkla bağlayarak araç içi eğlence ve bilgi sistemlerinden tam anlamıyla yararlanabiliyor. MAXUS e-Deliver 3, hem sürücülerin konforu hem de bağlantı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmış modern bir ticari araçtır.

Güçlü Elektrik Motoru

e-Deliver 3; Maksimum 118 kW (160 PS) güce sahip güçlü bir elektrik motoruyla birlikte gelir. 225 Nm'lik tork, güçlü hızlanma ve çekiş sağlar.

Yüksek Pil Kapasitesi

e-deliver 3, 50,2 kWh kapasiteli yeni nesil batarya ile donatılmıştır. Şehir içi menzili 371 km'dir.

371 km Kentsel Menzil

MAXUS e-Deliver 3, 371 km şehir içi menziliyle sınıfının lideri konumunda. Normal ve Eco olmak üzere iki sürüş modu arasından seçim yapabilir ve hafif, orta ve güçlü olmak üzere üç farklı enerji geri kazanım seviyesiyle menzilinizi artırabilirsiniz. Böylece ne kadar ekonomik sürüş yapmak istediğinize ve fren yaptığınızda ne kadar enerji geri kazanmak istediğinize kendiniz karar verirsiniz.

*Menzil, sürüş düzeni, sıcaklık, lastik basıncı ve daha fazlası gibi birçok değişkenden etkilenir. Belirtilen aralık şehir içi çevrime dayalı WLTP'ye dayanmaktadır. Ayrınylı bilgi edinmek için buraya tıklayın.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Buraya Bakınız Bilgi paylaşım platformu olarak bilgilendirici içerikler, sektörel haberler ve sosyal haberlerin yanı sıra sağlık, yaşam ve güncel haberlere de yer vermektedir.