Rakamlı Folyo Balon Nedir? Nereden Alınır?

Parti ve kutlamalar denildiğinde akla ilk gelen balon çeşitlerinden biri şüphesiz ki rakam folyo balon çeşitleridir. Peki bu ürünleri daha yakından tanımak ve hangi kanallardan sipariş verebileceğinizi öğrenmek ister misiniz?

Ocak 8, 2024 - 11:16
Şubat 7, 2024 - 14:45
 0  19
Rakamlı Folyo Balon Nedir? Nereden Alınır?

Parti ve kutlamalar denildiğinde akla ilk gelen balon çeşitlerinden biri şüphesiz ki rakam folyo balon çeşitleridir. Üzerinde rakamlar bulunduğu için bu isimle anılan bu balonlar doğum günü, evlilik yıldönümü ve diğer özel günlerin olmazsa olmazlarından biri. Peki bu ürünleri daha yakından tanımak ve hangi kanallardan sipariş verebileceğinizi öğrenmek ister misiniz? 

Rakamlı Folyo Balon Nedir?

Kısaca ifade etmek gerekirse rakam folyo balon üzerinde rakam bulunan dekoratif bir balon çeşididir. Yaş günü partileri, yıldönümleri veya diğer özel günler için çokça tercih edilirler. 0'dan 9'a kadar rakamlardan oluşan bu balonlar kutlamalarda özel bir sayıyı veya yılı ifade eder. Farklı renk ve tasarımlara sahip folyo rakamlı balonlar ile parti ve kutlamanın konsepti daha güçlü şekilde vurgulanır.

Bu balon çeşidinin üretiminde folyo malzeme kullanılır. Şişirme yöntemi ise hava veya helyumdur. Havadan farklı olarak helyum gazıyla şişirilen balonlar uçan balon grubunda yer alır. Bu balonların en önemli özelliği havada asılı kalmalarıdır. Havayla şişirilenleri ise farklı yüzeylere yapıştırmak mümkün. 

Rakamlı Folyo Balonların Özellikleri Nelerdir? 

Hangi modelde olursa olsun rakam folyo balon çeşitlerinin bazı ortak özellikleri vardır. Bunlardan biri dayanıklılıktır. Nitekim bu balonlar folyo malzemeden yapıldığı için oldukça dayanıklıdır. Bu sayede uzun süre şişik kalabilirler. Kaliteli bir folyo balonun kutlama sırasında sönme riski çok düşüktür.

Rakamlı folyo balon çeşitlerini hava veya helyum gazıyla şişirmek mümkündür. İlk gruptakiler için yüzeye yapıştırma en yaygın kullanım şeklidir. İkinciler ise havada yüzme özellikleriyle dikkat çeker. Ürünlerin renk ve tasarım farklılıkları ise oldukça zengindir. Bu sayede kullanıcılar farklı temalar arasında tercihlerine uygun seçim yapabilirler. 

Folyo balonlar farklı konseptlerde üretildiği için dilediğiniz her konseptte folyo balon çeşitleri piyasada mevcut. Doğum günü partilerinde yaş konsepti bu bağlamda en yaygın konseptlerden biridir. Ayrıca yıldönümleri ve özel etkinlikler için de farklı imkanlar sunarlar. Farklı renk ve tasarım özellikleri rakam folyo balon çeşitlerini şık bir parti dekorasyon malzemesi haline getirir. Bu ürünler renkli ve göz alıcı olduğu için en çok tercih edilen parti malzemeleri arasında değerlendirilir. 

Rakamlı Folyo Balon Nereden Alınır?

Parti veya kutlamalarınız için rakam folyo balon arıyorsanız ilk başvuracağınız adreslerden biri parti malzemeleri mağazalarıdır. Bu mağazalarda farklı renk ve konseptlerde birbirinden güzel rakam folyo balon çeşidi mevcut. Bu bağlamda fiziksel mağazaların en önemli özelliği ürünleri görerek inceleme imkanı sunmasıdır. İster doğum günü olsun isterse diğer özel etkinlikler için rakamlı balonlar konusunda parti malzemesi satış noktaları iyi bir seçimdir. 

Ne var ki ürün çeşitliliği ve fiyat avantajı konusunda daha güzel seçenekleri online alışveriş sitelerinde görmek mümkün. Çevrimiçi alışveriş platformları rakam folyo balon siparişi vermek isteyenlere daha zengin bir ürün çeşitliliği sunar. Fiyatlar konusunda da avantajlı seçenekler mevcuttur. Farklı boyut ve tasarım özellikleri ile ürün detayları arasından dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. 

Büyük mağaza ve süpermarketler de rakamlı folyo balon çeşitleri için sipariş oluşturabileceğiniz kanallar arasındadır. Ancak bu kanallarda daha çok standart ebatta ürün bulabilirsiniz. Çeşitlilik konusunda imkanlar daha sınırlıdır. Parti malzemesi tedarikçileri ile toptan satış kanalları da bu bağlamda uygun seçenekler arasında yer almakta. 

Online parti malzemeleri tedarikçisi KidsPartim, birbirinden güzel rakam folyo balon çeşitlerine erişimi kolaylaştırmakta. İster doğum günü olsun isterseniz diğer özel gün ve kutlamalar için folyo balon setleri ve benzeri ürünleri KidsPartim üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz. Bursa Nilüfer'de hizmet veren KidsPartim'in fırsatlarından faydalanmak için internet üzerinden yapacağınız basit birkaç tıklama yeterli olacaktır.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

EXENONLINE EXENONLINE olarak sektördeki bilgi birikimimizi müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarına uygun üstün kaliteli çözümler üreterek sunuyoruz.