Tuğba Özay Güzellik Merkezinin Kapılarını Açtı

Manken Tuğba Özay ile güzellik merkezinin kapılarını açan Tuğba Ulusan, bu mutlu gününde hayranları ve müşterileri tarafından yalnız bırakılmadı.

Ocak 8, 2024 - 19:27
Mart 16, 2024 - 20:11
 0  94
Tuğba Özay Güzellik Merkezinin Kapılarını Açtı

Genç Moda Tasarımcısı Tuğba Ulusan; Sektörde marka olduktan sonra güzellik merkezi açarak kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Manken Tuğba Özay ile güzellik merkezinin kapılarını açan Tuğba Ulusan, bu mutlu gününde hayranları ve müşterileri tarafından yalnız bırakılmadı.

Açılışa Tuğba Özay, Bircan Bali gibi ünlü isimlerin yanı sıra Ankara'nın iş ve sosyal hayatından çok sayıda kişi katıldı. Açtığı güzellik merkeziyle iş hayatına moda tasarımcısı olarak devam edeceğini belirterek, halihazırda 4 mağazanın franchise'ını aldığını, hedefinin kısa sürede 100 işyeri olacağını vurguladı.

Güzellik salonu misafirlerden yoğun ilgi gördü

Tuğba Ulusan'ın Batıkent'te açılan son model cihazlarla donatılmış güzellik merkezi ilk günden itibaren yeni müşterileri ağırlamaya başladı ve büyük talep gördü. Mekanın ilk müşterileri mankenler Tuğba Özay ve Bircan Bali oldu. İş, sanat ve sosyal hayattan pek çok tanıdık ismin katıldığı açılış organizasyonu tüm gün sürdü. Tuğba Ulusan Güzellik Salonu hizmetleriyle misafirlerden yoğun ilgi gördü.

Sempatik tavrıyla dikkat çeken genç modacı Tuğba Ulusan, yeni mekanların kentsel sosyal hayata renk kattığını söylüyor; "Kişisel bakıma önem veren kadınların yeni mekanı Tuğba Ulusan Güzellik Salonunu ünlü isimlerin katıldığı şık bir davetle açtık. Açılışa gelen Tuğba Özay, Bircan Bali ve sosyal hayatın önde gelen isimlerine teşekkür ediyorum. Beni hayal kırıklığına uğratmadan. Açılış etkinliğimiz tam anlamıyla bir podyumdu. Atmosferi yarattı." Bir açıklama yaptı. Özenli tavrıyla ziyaretçilerini en kaliteli şekilde karşılayan, şık iç dekorasyonuyla görenleri büyüleyen Tuğba Ulusan Güzellik Salonu, misafirler tarafından büyük ilgi gördü.

Modacı Tuğba Ulusan kimdir?


1987 yılında Ankara'da doğan Tuğba Ulusan, 8 yıldır bayan giyim, aksesuar ve ayakkabı üretimi ve satışı yapmaktadır. Ankara, İstanbul ve Bursa'da tekstil üretim tesisleri bulunmasına rağmen ayakkabı fabrikaları da Ankara ve İstanbul'da bulunmaktadır. Ankara Batıkent'te perakende satış mağazası bulunan Tuğba Ulusan, aynı zamanda Türkiye genelindeki tekstil mağazalarına toptan satış da yapmaktadır. Adana, Mersin, Niğde, İzmir, Bodrum ve Antalya'da bayilikleri bulunmaktadır. Tuğba Ulusan, Türkiye'nin en lüks mağazalarını işletmekte, ürünlerini maksimum kalite ve cazip fiyat politikasıyla insanların beğenisine sunmaktadır. Tanınmış ünlülerin en çok tercih ettiği modacı Tuğba Ulusan, birçoğuyla yakın arkadaş olmayı başaran ender isimlerden biri.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Buraya Bakınız Bilgi paylaşım platformu olarak bilgilendirici içerikler, sektörel haberler ve sosyal haberlerin yanı sıra sağlık, yaşam ve güncel haberlere de yer vermektedir.