Hipotenüs’ten Yılın Son E-Ticaret Kampanyası!

Yeni nesil e-ticaret yazılımları şirketi Hipotenüs, e-ticarete yeni giriş yapmak isteyen firma ve girişimcileri desteklemek için yılın son kampanyasını başlattı. Yüzde 65’e varan indirim fırsatları için son gün 31 Aralık.

 0  29
Hipotenüs’ten Yılın Son E-Ticaret Kampanyası!

Yeni nesil e-ticaret yazılımları şirketi Hipotenüs, e-ticarete yeni giriş yapmak isteyen firma ve girişimcileri desteklemek için yılın son kampanyasını başlattı. Yüzde 65’e varan indirim fırsatları için son gün 31 Aralık. Siz de e-ticarete girmeyi düşünüyor ve hem kolay hem de iyi bir teknik altyapı arıyorsanız Hipotenüs’ün sağladığı bu fırsatı sakın kaçırmayın!

E-Ticaret Altyapı Sağlayıcısı Hipotenüs 

Hipotenüs Elektronik Ticaret ve Yazılım Teknolojileri A.Ş. 2001 yılında faaliyete başlayan bir teknoloji ve yeni nesil e-ticaret yazılımları şirketidir. 2018'den itibaren Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde sürdürdüğü Ar-Ge çalışmalarıyla e-ticaret yazılımı alanına odaklanmıştır. Sürekli güncellenen altyapısı sayesinde birçok firmanın e-ticaret altyapı gereksinimlerine profesyonel çözümler üretmektedir. Böylelikle firmalara yerli pazarların yanı sıra yurt dışı pazarlarda da büyüme imkanı sağlamaktadır. 

Son yıllarda e-ticarete artan ilgi, sektöre birçok yeni oyuncunun girmesine yol açmakta. E-ticaret sitesi kurma konusunda yeterli bilgiye sahip olmayan girişimciler hazır e-ticaret paketlerini tercih ediyor. Bu noktada devreye giren e-ticaret paketleri, işletmelerin operasyonlarını ciddi ölçüde kolaylaştırıyor. Aynı zamanda da sektörün büyümesine katkı sağlıyor. İhtiyaçlarına uygun e-ticaret altyapısı kullanan siteler online alışverişte daha yüksek bir büyüme ivmesi yakalıyor. 

Neden Hipotenüs?

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği E-Ticaret Meclisi'nde e-ticaret sektörünü temsil eden Hipotenüs, birçok özelliğiyle sektörde öne çıkmakta. Web siteleri için gelişmiş SEO desteği sunması, bu özelliklerden sadece biri. Bunun yanı sıra mobil uyumluluk ve site güvenliğiyle ilgili çalışmaları da sektördeki standartları yükseltmekte. 

Bu bağlamda TOBB'un liderliğini yaptığı “Herkes İçin Güvenli E-Ticaret” hareketine sağladığı katkı da önemli bir diğer özelliği. Üstelik Türkiye'nin “Güven Damgası” kriterlerini karşılayan ilk e-ticaret altyapı sağlayıcısı olması sektördeki öncü rolünü güçlendirmekte. 

E-ticaret sektöründeki yenilikleri yakından takip eden Hipotenüs, teknik tarafta geliştirdiği çözümler sayesinde her geçen gün daha çok firmanın e-ticarete giriş yapmasını sağlıyor. Farklı paketlerle işletmelere ihtiyaçlarına uygun e-ticaret çözümleri sunarak büyümelerine destek oluyor. Üstelik her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduruyor. Dinamik ve deneyimli ekibiyle yeni nesil e-ticaret yazılımları alanında standartları yükseltiyor. 

Online alışveriş dünyasına yeni adım atmayı düşünüyorsanız Hipotenüs ailesine katılmanın şimdi tam zamanı! Kampanya hakkındaki detayları öğrenmek ve fırsatlardan yararlanmak için hipotenus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

EXENONLINE Hesap askıya alınmıştır.