HotSpot Shield Nedir?

HotSpot Shield, bir çok yasaklı siteye DNS değiştirmeden girişim sağlayan, güvenilir bir programdır.

HotSpot Shield Nedir?

HotSpot Shield, bir çok yasaklı siteye girişim sağlayan güvenilir bir programdır. DNS değiştirmeye gerek duymaksızın, istediğiniz sitelere erişiminizi sağlar. Ayrıca, güvenilir bir şekilde İnternet'te gezebilir, hatta güvenlik eklentileri sayesinde rahatlıkla dosya indirebilirsiniz. Bu sayede, bilgisayarınızın güvenliğini arttırmanız mümkün olur. Bu, kullanışlı program ile dış tehditlere karşı güvenlik içinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda, bilgisayarınızda bulunan kayıtlı şifrelere, kredi kartı bilgilerine ve özel kimlik bilgilerini almaya çalışan; kötü içerikli yazılımlara ve kişilere karşı, güvende olmanızı sağlar. Kendine özgü, antivirüs görevi yapabilen bir programdır. En iyi performans ve hızı sunar. HotSpot shield nedir detaylı inceleyelim...

Hotspot Shield VPN, Wi-Fi bağlantınızı şifreleme konusunda en iyi seçimdir.

Anchor Free firmasının bir programı HotSpot Shield proramının iki sürümü var; ücretli ve ücretsiz. Ücretsiz sürümde yasak web sitelerini ziyaret ederken açılan reklamlarla karşılaşıyorsunuz. Ücretli sürüm de ise reklam olmadığı gibi bir de teknik destek alma imkanı buluyorsunuz. Ayrıca, ücretli sürümün bağlantı hızının yüksek olduğu yine kullanıcılardan gelen yorumlar arasında görebilirsiniz.

Hotspot shield programının içeriğinde bulunan vpn ağı sayesinde çevrim içi kimlik hırsızlığına karşı bütün bilgilerinizi korumaktadır. Bir diğer özelliği ise içermiş olduğu güvenlik duvarı sayesinde wi-fi ve ortak kullanılan wireless gibi ağlardan bulaşabilen zararlı yazılım ve zararlı şahısların ataklarına karşı bütün içerikleri koruma altına almaktadır. HotSpot shield nedir işte detaylar...

Bakınız; Sosyal Medya Rehberi

HotSpot Shield Nedir ve Programın Faydaları

İnternet'e hiç bir kısıtlama olmadan, tüm yasaklı sitelerle birlikte erişmenizi sağlar. Güçlü şifreleme tekniği olan HTTPS protokolü ile tüm bilgilerini, şifrelerinizi ve çerezleri güvenli olarak korur. IP adresinizi gizleyerek sizi bir çok sahtekarlıktan korur. Son yılların siber suçları arasında yer alan çevrimiçi kimlik hırsızlığından korur, Yeni, eski bir çok işletim sistemi ile uyumludur.

HotSpot Shield Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Öncelikle, programı bu linkten indirmemiz gerekiyor: http://www.hotspotshield.com/tr

HotSpot Shield Nedir ve Hangi Platformlarda Çalışır?

* Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

* Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion

*iOS, Android 2.x ve 4.x

Kurulumu gayet basit olan HotSpot Shieldi kurduktan sonra bilgisayarınızın sağ alt köşesinde programın yeşil bir simgesi çıkacak. Simge yeşilse program çalışıyor demektir. Dünyanın en güvenilir VPN ve Proxy hizmeti olan Hotspot Shield Chrome'da.

Hem de tamamen ÜCRETSİZ ve reklamsız kullanın

Dünya çapında 350 milyondan fazla indirme alan program, dünyanın her yerinden engellenen web sitelerine ve içeriklere erişmenize imkan veriyor. Sosyal ağların engelini kaldırıyor ve tarayıcı etkinliklerinizi güvende ve gizli tutuyor.

Chrome için Hotspot Shield VPN sınırsız bant genişliği ve tamamen ÜCRETSİZ olarak geliyor. Güvenlik, çevrimiçi gizlilik ve Facebook, Netflix, BBC, Skype ve YouTube gibi engellenmiş içerik ve web sitelerine erişim sunmaktadır. Hotspot Shield VPN'i 1 basit tıkla etkinleştirin.

Hotspot Shield VPN'i kullanarak Facebook, YouTube, Netflix, BBC, ITV Player ve Pandora gibi engellenmiş web sitelerine ve içeriklere erişin.

• Hollanda, Fransa, Kanada ve ABD'deki sanal konumlar arasından seçim yapın.

• Genel ve özel ağlardaki tüm tarayıcı etkinliklerini banka seviyesinde şifreleme ile koruyun.

• IP adresinizi, kimliğinizi ve konumunuzu web sitelerinden ve çevrimiçi izleyicilerden gizleyerek; maksimum gizlilik ve güvenlik sağlayın ve kişisel bilgi hırsızlığının önüne geçin.

• İzlenmemek için güvenlik duvarlarını aşın ve internette anonim gezinin.

• Ücretsiz VPN ve Web proxy, en iyi wifi etkin nokta güvenliğini sunmaktadır.

VPN Nedir?

Bir sanal özel ağ yada VPN herkese açık veya paylaşılan ağlar boyunca uzanır, bir tünel görevi üstlenerek; verileri güvenli ve anonim bir şekilde doğrudan özel bir ağa bağlıymışsınız gibi internet boyunca aktarıp almanızı sağlar.

VPN ile korunma detayları

IP adresinizi ve fiziksel konumunuzu gizler.

VPN sunucusunun IP adresini ve fiziksel konumunu ödünç alıyorsunuz ve kişisel bilgilerinizi ifşa etmiyorsunuz. Buna ek olarak, birçok insan aynı sunucuyu aynı zamanda kullanıyorlar. Bu nedenle verilerinizi aynı sunucuda başkalarının verilerinden ayırmak çok daha zordur.

VPN açıklaması

Bağlı bir cihaz (bilgisayar, akıllı telefon, tablet) ve bir VPN sunucusu arasında gidip gelen bilgiler şifrelenir; bunun sonucunda VPN ağında çalışan her uygulama gizli ağın güvenliğinden, işlevselliğinden ve gücünden yararlanır.

Birçok kişi evdeki Wi-Fi ağlarının, herkese açık Wi-Fi ağları kadar korumasız olabileceğinden habersizdir. Bilgisayar korsanlarını, sanal suçluları ve veri hırsızlarını uzak tutmak için ekstra güvenlik katmanları gerekir. VPN ihtiyacınız olan gizlilik ve veri güvenliğini sunar.

Hotspot Shield VPN gibi üst düzey bir VPN hizmeti aşağıdaki avantajlara sahiptir.

  • Sansür engelleyicilerden kaçınmanıza yardımcı olur.
  • IP adresinizi gizli yapar.
  • Fiziksel konumunuzu gizler.
  • Bilgisayarınız ve VPN sunucusu arasındaki verileri şifreler.
  • Tarayıcı faaliyetlerinizi kayıt etmez.
  • Diğer ülkelerden Netflix ve YouTube gibi popüler hizmetlere erişmenizi sağlar.

Hotspot Shield VPN, Wi-Fi bağlantınızı şifreleme konusunda en iyi seçimdir.

Sadece birkaç tıklamayla bu avantajlardan yararlanmaya başlayın. Hotspot Shield Nedir? VPN Türkçe buradan indirin ve ücretsiz deneyin.

Bu Yazı İçin Tepkiniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0