KidsPartim Türkiye Pazarındaki 10. Yılını Kutluyor

KidsPartim, 2013 yılında Bursa'da parti malzemeleri pazarındaki faaliyetlerine başlamış ve 10 yılda büyük bir ivme kazanmıştır. İç pazarda yakaladığı gücü, dış pazarda parti malzemeleri ile yakalamak istiyor.

Temmuz 24, 2023 - 14:41
Şubat 7, 2024 - 15:19
 0  87
KidsPartim Türkiye Pazarındaki 10. Yılını Kutluyor

2013 yılında Bursa'da faaliyetlerine başlayan KidsPartim, parti malzemeleri pazarının yükselen oyuncularından biridir. Kısıtlı imkanlarla Bursa'da üretime başlayan KidsPartim, 10 yılda ivme kazanarak sektördeki birçok firmaya ilham kaynağı oldu. 10 bini aşkın parti malzemeleri ve doğum günü süsleri ile Kids Partim, iç pazarda yakaladığı gücü dış pazarlarda da yakalamak istiyor.

Parti malzemelerine tek adresten erişim kolaylığı


Hayatımızın çeşitli dönemlerinde partiler ve kutlamalar yaparız. Örneğin doğum günü kutlamaları yılın en özel anlarından biridir. Sevdiklerimizin doğumunu kutlayarak onlara ne kadar değer verdiğimizi göstermiş oluyoruz. Evlilik yıldönümleri, düğünler, nişanlar hepimiz için özel günlerdir. Yılbaşı kutlamaları, promosyonlar ve milli bayramlar dediğimizde yıl boyunca düzenlediğimiz partiler ve kutlamalar oldukça artmaktadır.

Parti malzemelerinin geniş bir alana yayılması kullanıcıların işlerini ciddi ölçüde zorlaştırmakta. Nitekim parti malzemeleri ve süsler gerçekten de çok geniş bir alana yayılmakta. Örneğin balonlar, masa süsleri, renkli kartonlar, yelpaze süsler, tavan süsleri bunlardan sadece birkaçıdır. Özel ışıklandırmalar, dekoratif bannerlar, folyo parti perdeleri gibi ürünlerle kutlamalar oldukça renklenir.

Parti malzemelerine toplu olarak erişme fırsatları yakın zamana kadar çok sınırlıydı. Perakende tarafında ise birçok ürün çeşidine aynı anda ulaşmak mümkün olmadı. E-ticaretin ülkemizde yaygınlaşması bu bağlamda önemli bir dönüm noktası olmuştur. Bu nedenle birçok sektörde olduğu gibi parti malzemeleri ve doğum günü süsleri tedariğinde de çeşitli değişiklikler ön plana çıkmıştır.

Çevrimiçi parti malzemeleri sipariş etmenin en iyi yanı budur. Aradığınız tüm farklı ürün çeşitlerini aynı anda ve birkaç basit tıkla sipariş verebilirsiniz. Parti malzemelerine ve doğum günü süslerine erişim bu günlerde daha kolay hale geldi. KidsPartim, kullanıcılara böyle bir hizmet sunmak için 10 yıl önce faaliyetlerine başlamıştır. Aradan geçen 10 yılda ise sektörün parlayan yıldızlarından biri haline geldi. Ayrıca bireysel tarafta olduğu gibi kurumsal tedarik pazarında da büyümesini sürdürmektedir.

Özel günlere özel üretim imkanları


Bursa parti malzemeleri pazarının lider oyuncusu olarak binlerce parti malzemesine erişim kolaylığı sağlamaktadır. Örneğin baby shower partileri, bekarlığa veda partileri, sevgililer günü gibi özel günleri özel kılan yaldızlı peçeteler üretmektedir. Milli ve dini bayram süslemeleri, nişan, kına, söz için özel peçeteler bunlardan bazılarıdır. Ayrıca sünnet, yılbaşı gibi özel günler için baskılı peçete üretimi yapmaktadır.

İşletme olarak son 10 yılda müşteri odaklı yaklaşımı ile üretim gücünü sürekli arttırmıştır. Önce Nilüfer, Bursa ve Osmangazi'de ele geçirdiği gücü ülkemiz genelinde ele geçirmeye çalıştı. Daha sonra dış pazarlara açılarak ülkemizi başarıyla temsil etmiştir. Böylece farklı parti konseptlerine uygun süsler, metalik ya da pastel balonlar ve onlarca ürün ile kullanıcılarının kutlamalarına renk katmaktadır.

Yurtiçi peçete pazarının önemli oyuncularından olan Kids Partim'in internet sitesinde her renk ve desende süs eşyaları bulabilirsiniz. Parti organizasyonlarına süs malzemeleri tedarik eden firma fiyat politikasıyla da dikkat çekiyor. Nitekim folyo balonlar ve çeşitli parti ürünleri gibi binlerce ürünü uygun fiyatlarla kidspartim.com'dan sipariş verebilirsiniz. Çocukların doğum günleri için özel olarak üretilen çizgi film karakterli ürünler, tek kullanımlık malzemeler ve daha birçok ürün KidsPartim'e özel fırsatlarla sizleri bekliyor.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

EXENONLINE EXENONLINE olarak sektördeki bilgi birikimimizi müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarına uygun üstün kaliteli çözümler üreterek sunuyoruz.