MyLamp: 60 Yıllık Bir Başarı Hikayesi

1965 yılında İstanbul’da Muhittin Sezgin tarafından kurulan MyLamp, aydınlatma ve ev dekorasyonu kategorilerinde ülkemizin en önemli markalarından biri konumunda. Kurulduğu günden bu yana alanında elde ettiği deneyimleri modern tasarım anlayışı ve teknolojiyle birleştirmesi en önemli özelliği.

Ekim 2, 2023 - 10:04
Şubat 7, 2024 - 15:19
 0  76
MyLamp: 60 Yıllık Bir Başarı Hikayesi

1965 yılında İstanbul’da Muhittin Sezgin tarafından kurulan MyLamp, aydınlatma ve ev dekorasyonu kategorilerinde ülkemizin en önemli markalarından biri konumunda. Kurulduğu günden bu yana alanında elde ettiği deneyimleri modern tasarım anlayışı ve teknolojiyle birleştirmesi en önemli özelliği. Bu sayede sektöründe her zaman öncü ve yenilikçi firmalardan biri olmayı başardı. Ekolojik malzemeyle el işçiliği özel tasarım aydınlatma ürünleri ve diğer ürünleri pek çok ortamda dekorasyon ihtiyaçlarını karşılıyor. 

Aydınlatma Ürünlerinde Ekolojik Malzeme

MyLamp’in faaliyete başladığı yıllarda ekolojik malzemelere ilgi bugünkü kadar yüksek değildi. Henüz iklim krizinin önemi anlaşılamamış, çevre kirliliği küresel bir sorun haline gelmemişti. Aydınlatmada ahşap, bambu, rattan gibi malzemelere ilgi de bugünkü gibi değildi. Buna karşın MyLamp, ekolojik malzemeler kullanarak aydınlatma ürünleri alanında yeni bir stil yarattı. O günden bu yana kendisini sürekli geliştirdi. Aydınlatmanın yanı sıra ev dekorasyonu alanında da ürün çeşitliliğini artırdı. 

MyLamp’in ürün çeşitleri arasında bambu ve rattan avize ve lambalar önemli bir yere sahip. Bunların yanı sıra deniz sazı, muz lifi, palmiye gibi malzemeler de çeşitli ürünlerde yer almakta. Bu malzemelerden ürettiği lamba, fener, avize, 2’li ve 3’lü avize setleri en çok talep gören aydınlatma ürünleri arasında. MyLamp’in iç dekorasyon ürünlerinin yanı sıra dış mekan aydınlatmalarında da ürün yelpazesi oldukça geniş. Özellikle dış mekan aplik çeşitleri sektörde en iyi tanınan ürünleri arasında. 

Bohem Ev Dekorasyon Ürünleri

60 yıla yakın marka serüveni içinde MyLamp ev dekorasyonu alanında büyümesini istikrarlı şekilde sürdürdü. Özellikle bohem ev dekorasyon stilinde MyLamp, sektörün en önemli markalarından biri konumunda. Bu stilde farklı doku ve desenler bir arada mükemmel bir uyum içindedir. Örneğin dokuma halılar, döşeme kumaşları, kilimler, aydınlatma ürünleri ile harika bir uyum yaratır. Bohem stilin ayrılmaz bileşenleri ise bambu ve rattan başta olmak üzere bu tür doğal malzemelerdir. Bu ürünlerde MyLamp geniş bir ürün çeşitliliğine sahip.

Son yıllarda hazeran ürünler hemen herkes tarafından beğenilmekte. Geleneksel örme sanatı hazeran, günümüzde avize, ayna, vantilatör gibi birçok alanda karşımıza çıkmakta. Ayrıca sehpa, yatak başlığı ve duvar tabaklarına da hazeran farklı bir güzellik katıyor. Dekoratif yelpaze, masa veya sandalye takımı, tepsi ve diğer süs objelerinde hazeranın önemli bir yeri var. Bu ürün çeşitlerinde MyLamp’in patentli ürünleri bohem ev dekorasyon stiline ayrı bir güzellik katmakta. MyLamp’te ayrıca sepet, mumluk, fener, vazo ve daha birçok ürün grubunda geniş bir çeşitlilik mevcut. 

MyLamp’te ev dekorasyon ürünlerine ek olarak sofra ve mutfak grubunda da ürün yelpazesi oldukça geniş. Bambu tabak, nihale, yemek koruyucu bunlardan birkaçı. Ayrıca bardak altlığı, peçetelik gibi ürünler mutfak dekorasyonuna bohem stil özellikleri kazandırıyor. Banyolar için çamaşır sepeti ve çocuk odaları için farklı figürlerdeki eğlenceli sepetler için de aynı durum geçerli. MyLamp’te özgün bir ev ve çocuk odası tasarımı için masa lambaları, dekorlar ve duvar askıları bulabilirsiniz.

El İşçiliği Özel Ürünler ve Uygun Fiyatlar

MyLamp’i sektörde farklılaştıran en önemli özelliklerden biri üretiminin tamamen el işçiliğine dayanmasıdır. Nitekim ürünlerin fabrikasyon olmaması her ürünü müşterinin kendisine özel kılıyor. Aydınlatma ve dekorasyon ürünlerinde bu özelliği bulmak her zaman kolay değildir. Oysa %100 organik madde kullanan MyLamp, ürünlerinin sadece doğal olmasını sağlamıyor. Aynı zamanda da sağlam ve uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Üretimin hammaddelerini oluşturan ekolojik malzemelerin temini için çalışanlar, istihdamın dış ayağını oluşturuyor.

El işçiliği dekoratif eşya ve aydınlatma ürünlerinin 60 yıllık adresi MyLamp’in ürünleriyle henüz tanışmamış olabilirsiniz. Online satış kanalı mylamp.com.tr adresi üzerinden hizmet veren firma, her geçen gün daha geniş kitlelere ürünlerini sevdiriyor. Üstelik şube çalışanları ve atölyelerdeki istihdamda kadınlara öncelik veriyor. İç veya dış mekanlarınız için bohem dekorasyon stiline uygun el işi bambu ve rattan aydınlatma ve dekorasyon ürünleri için MyLamp’in internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

EXENONLINE EXENONLINE olarak sektördeki bilgi birikimimizi müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarına uygun üstün kaliteli çözümler üreterek sunuyoruz.