Cadılar Bayramı Parti Fikirleri: En Trend Temalar

Her yıl 31 Ekim’de kutlanan Cadılar Bayramı, kökeni çok eskilere uzanan bir kutlamadır. Özellikle çocukların ve gençlerin katıldığı bu partide korku konsepti öne çıkıyor. Peki son yılların en önemli Cadılar Bayramı temaları hangileri dersiniz?

Sep 19, 2023 - 09:20
Şubat 7, 2024 - 14:49
 0  24
Cadılar Bayramı Parti Fikirleri: En Trend Temalar

Her yıl 31 Ekim’de kutlanan Cadılar Bayramı, kökeni çok eskilere uzanan bir kutlamadır. Samhain Festivali veya Halloween olarak da bilinen bu parti günümüzde sırf eğlence amaçlı bir kutlama şekline dönüştü. Özellikle çocukların ve gençlerin katıldığı bu partide korku konsepti öne çıkıyor. Peki son yılların en önemli Cadılar Bayramı temaları hangileri dersiniz? Bu yazımızda en trend temaları kısaca ele alacağız. 

Korku Filmi Karakterleri

Cadılar Bayramı’nın gelenekselleşmiş bazı rutin uygulamaları vardır. Bunlardan en önemlisi, çocukların istedikleri kostümü giyerek şeker toplamalarıdır. Kostümlerin ortak özelliği ise korku faktörünü öne çıkarmalarıdır. Hatta bu güne özgü korku filmi seansları bile düzenlenir. Evler buna göre süslenir. Bu nedenle evlerde ve ev dışı alanlarda Cadılar Bayramı temalı parti ürünlerine ihtiyaç artar. 

Son yılların en trend temalarından biri olan korku filmi karakterleri bu yıl da Halloween kutlamaları sırasında kendisini gösterecek. Düzenleyeceğiniz partide misafirlerinizin her birinden farklı bir korku filmi karakteri olmasını isteyebilirsiniz. Ancak partide kullanacağınız maskeler arasında seçim yaparken zorlanabilirsiniz.

Dilerseniz, Stephen King’in kült romanındaki “O” karakterinin palyaço görünümündeki maskesini tercih edebilirsiniz. Veya vampir, korsan, kurukafa maskelerini de tercih edebilirsiniz. Pörtlek göz veya Joker maskesi gibi ürünler de bu bağlamda iyi bir seçimdir. Parti malzemeleri alanında en çok tercih edilen online satış kanallarından biri olan kidspartim.com sitesinin verilerine göre bu ürünlere talep her yıl Cadılar Bayramı öncesinde artmakta. 

Balkabağı ve İskelet

Cadılar Bayramı’nın olmazsa olmazlarından balkabağı ve iskelet, her yıl olduğu gibi bu yıl da en trend parti temaları arasında yer almakta. Parti alanında yer vereceğiniz ayaklı balkabağı korkuluk folyo balon bu bağlamda iyi bir seçimdir. İskelet korkuluk çeşitleri de yine kutlamanızı daha eğlenceli hale getirmek için uygun bir seçimdir. Ayrıca yarasa folyo balon, şeytan tüyü, örümcek figürlü taç gibi ürünler de eğlenceli parti malzemeleri konusunda iyi bir seçimdir. 

Zombiler ve Canavarlar

Korku temalı parti deyince akla ilk gelen fantastik karakterler arasında hiç şüphesiz zombiler ve canavarlar yer almakta. Son dönemlerde özellikle dizi ve filmlere konu olan zombilerin başrolde olduğu parti temalarını da değerlendirebilirsiniz. Yeşil, siyah, kahverengi balonlarla parti dekorunuza renk katabilirsiniz. Bu konuda ister tek bir tema çizgisinde ilerleyebilir, isterseniz karışık konseptler tercih edebilirsiniz. Bu tür süslemeler, kostüm ve aksesuarlar temalı partilerin olmazsa olmazları arasındadır.

Cadılar ve Büyücüler

Adını cadılardan alan bu günde, cadı ve büyücüleri es geçmek olmaz. Cadı ve büyücü temalı partinize hazırlanmak için cadı şapkaları, yüz makyajı ve kostümler kullanabilirsiniz. Ayrıca asa gibi tamamlayıcı malzemelerle kombininize eğlence katabilirsiniz. İstediğiniz model ve tarzda cadı şapkaları ve büyücü asalarına parti malzemesi satan yerlerden ulaşabilirsiniz. 

Süper Kahramanlar

Korkutucu parti temalarının yanı sıra farklı süper kahraman karakterleri de 31 Ekim için güzel bir alternatif. Nitekim bu temalarla da partinizde eğlence düzeyini artırabilirsiniz. Korku temasından hoşlanmayan çocuklar ve gençler için iyi bir parti teması düşünüyorsanız süper kahramanlar iyi bir seçim olabilir. Temanızı ayrıca folyo balonlar, pasta süsleri, hatta peçetelerle daha da güzel hale getirebilirsiniz.

Cadılar Bayramı İçin En Trend Temalar KidsPartim’de!

31 Ekim’e sayılı günler kala parti temalarına talep artıyor. Perakende satış kanallarına oranla online kanallar bu gibi durumlarda daha pratik çözümlere sahip. Yukarıda saydığımız Cadılar Bayramı parti temalarının hepsini ve daha fazlasını online parti malzemeleri mağazası kidspartim.com sitesinde bulabilirsiniz. Aynı zamanda da uygun fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. 

Bursa merkezli KidsPartim, online satış kanalı üzerinden bugüne kadar binlerce partinin eksiksiz şekilde gerçekleşmesini sağladı. Sitenin sunduğu fırsatlardan yararlanarak parti mekanını balkabaklarıyla süsleyebilirsiniz. Farklı korku öğeleri ve çeşitli karakterlerle temanızı zenginleştirebilirsiniz. 

Kostümler, parti taçları ve şapkaları, pelerinler, parti gözlükleri ve daha fazlası! Seçtiğiniz temaya uygun süsleme malzemeleri, balonlar, konfetiler... Aradığınız en uygun fiyatlı ve birbirinden güzel parti konseptleri için kidspartim.com sitesini ziyaret etmeyi unutmayın. 

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

EXENONLINE EXENONLINE olarak sektördeki bilgi birikimimizi müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarına uygun üstün kaliteli çözümler üreterek sunuyoruz.