Rattan Sehpa Nereden Alınır?

İç ve dış dekorasyonda en çok tercih edilen sehpa çeşitlerinden biri şüphesiz ki rattan sehpalardır. Özellikle organik rattandan yapılan sehpa modelleri evlerde ve ev dışı alanlarda mekana ayrı bir güzellik katıyor. Peki bu ürünleri nerelerde bulabileceğinizi merak ediyor musunuz?

Kasım 22, 2023 - 10:38
Şubat 7, 2024 - 14:42
 0  19
Rattan Sehpa Nereden Alınır?

İç ve dış dekorasyonda en çok tercih edilen sehpa çeşitlerinden biri şüphesiz ki rattan sehpalardır. Özellikle organik rattandan yapılan sehpa modelleri evlerde ve ev dışı alanlarda mekana ayrı bir güzellik katıyor. Peki bu ürünleri nerelerde bulabileceğinizi merak ediyor musunuz?

Mobilya Mağazaları

Sehpa çeşitleri denildiğinde akla ilk gelen adreslerden biri şüphesiz ki mobilya mağazalarıdır. Özellikle büyük mobilya mağazaları ve mobilya zincirleri bu konuda en uygun adresler arasındadır. Geniş bir rattan mobilya koleksiyonuna sahip bu mağazalarda dilediğiniz rattan sehpa çeşitlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Ne var ki bu kanallarda fiyatlar piyasa ortalamasına göre daha yüksektir. Üstelik ürün çeşitliliği ve stok durumları konusunda da imkanlar kısıtlıdır. Dahası, günümüzde her lokasyonda mobilya mağazası bulmak güçtür. Bu gibi nedenlerden dolayı ürün alışverişi yapmadan önce ulaşım imkanlarını ve satış kanallarını mutlaka incelemelisiniz.

Ev Dekorasyonu Mağazaları

Rattan sehpa çeşitlerini bulabileceğiniz satış kanallarından biri de ev dekorasyonu mağazalarıdır. Birbirinden güzel mobilya ve aksesuar çeşitlerini satışa sunan bu mağazalarda iç ve dış dekorasyon için pek çok eşya mevcut. Üstelik farklı bütçelere uygun seçenekler sunmaları bu mağazalara ilgiyi artırıyor. 

Bununla birlikte, tüm perakende satış noktalarında olduğu gibi ev dekorasyonu mağazalarında da ürün fiyatları online satış kanallarına göre daha yüksek. Üstelik çeşitlilik konusunda da tüm kanallarda aynı standartları bulmak güç. Dekoratif rattan sehpa çeşitlerinin daha özel bir beğeni grubuna hitap etmesi bu kanallarda çeşitliliğin sınırlı olmasına yol açmakta. 

Mobilya Outlet Mağazaları 

Mobilya çeşitlerine uygun fiyatlarla ulaşmanın alternatif yollarından biri de mobilya outlet mağazalarıdır. İndirimli mobilya satışı gerçekleştiren bu mağazalarda rattan sehpaların fiyatları konusunda imkanlar daha uygundur. Özellikle bohem stil ev dekorasyonu için uygun pek çok mobilyayı bu mağazalarda bulmanız mümkün. Ancak her lokasyondan bu mağazalara ulaşmak kolay değildir. Yaşadığınız şehirde mobilya outlet mağazası yoksa şık bir rattan sehpa bulmakta güçlük çekebilirsiniz. 

İkinci El Satış Kanalları 

Mobilya çeşitlerini bulabileceğiniz alternatif kanallardan biri de ikinci el satış kanallarıdır. Hem perakende hem de online satış yoluyla bu kanallarda da organik rattan sehpa bulmanız mümkün. Fakat ürünlerin kalite özellikleri kullanım durumlarına göre değişmekte. Temiz ve az kullanılmış bir rattan sehpaya ulaşmak bu kanallarda oldukça zordur. 

Mobilya Fuarları ve Etkinlikler 

Tarzınıza uygun rattan sehpalara ulaşmanın bir diğer yolu da mobilya fuarları ve etkinliklerdir. Özellikle kurumsal pazara dönük bu etkinliklerde üreticiler ve firmalar bir araya gelir. Bu tür etkinliklerde gelen özel siparişler sektörün canlanmasını sağlar. Aynı zamanda da değişen ihtiyaçları ve yeni gelişen trendleri yorumlamayı sağlar.

Ne var ki bu fuarların çok sınırlı bir bölümü genel erişime açıktır. Bu yüzden bireysel pazarın ihtiyaçlarını karşılamak noktasında mobilya fuarları ve etkinlikler yeterli çözümler sunmaz. Dahası, kurumsal pazarın ihtiyaçlarına dönük mobilya fuarları ve etkinliklerde sınırlı ürün seçenekleri de önemli bir diğer handikaptır. 

Online Mobilya Mağazaları 

Dekoratif rattan sehpa çeşitlerini satın alabileceğiniz kanallardan biri de online mobilya mağazalarıdır. Perakende kanallarına oranla online kanalların birçok avantajı var. Bunların başında şüphesiz ki ürün çeşitliliği gelmekte. Mağaza mağaza dolaşarak bulamayacağınız pek çok ürünü online kanallarda birkaç tıklamayla bulmanız mümkün. Üstelik fiyatlar perakendeye oranla daha düşüktür. Nakliye imkanları ve ilave indirim fırsatları da online kanalları daha cazip hale getiriyor. 

İnternet üzerinden rattan sehpa siparişi vermek istiyorsanız MyLamp sitesiyle mutlaka tanışmalısınız. Kuruluşu 1965 yılına uzanan MyLamp, ülkemizin en önemli aydınlatma ve ev dekorasyonu üreticilerinden biri konumunda. Doğal ev dekorasyonu denildiğinde akla ilk gelen kanallardan biri olması sektörel gücünü göstermekte. Bohem, rustik, country ve benzeri stillere uygun birbirinden güzel rattan sehpalar için mylamp.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

EXENONLINE EXENONLINE olarak sektördeki bilgi birikimimizi müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarına uygun üstün kaliteli çözümler üreterek sunuyoruz.