Yılbaşı Süsleme Malzemeleri Nereden Alınır?

Yeni yıla doğru hızla ilerlerken yılbaşı hazırlıkları yavaş yavaş başlıyor. Evlerde, iş yerlerinde ve kutlama mekanlarında yılbaşı süsleme malzemeleri konusunda talepler artıyor. Bu malzemeler nereden alınır diye merak edenler için bu yazımızda konuya ilişkin faydalı bilgiler paylaşacağız.

Kasım 9, 2023 - 10:34
Şubat 7, 2024 - 14:42
 0  12
Yılbaşı Süsleme Malzemeleri Nereden Alınır?

Yeni yıla doğru hızla ilerlerken yılbaşı hazırlıkları yavaş yavaş başlıyor. Evlerde, iş yerlerinde ve kutlama mekanlarında yılbaşı süsleme malzemeleri konusunda talepler artıyor. Bu kategoride ürün çeşitliliğinin fazla olması, tüm ürünlere tek bir kanaldan ulaşma ihtiyacı doğurmakta. Yılbaşı süsleme malzemeleri nereden alınır diye merak edenler için bu yazımızda konuya ilişkin faydalı bilgiler paylaşacağız.

Süpermarketler

Yılbaşını evde ailenizle birlikte mütevazi bir kutlamayla geçirmek istiyorsanız yılbaşı süslerini süpermarketlerden bulabilirsiniz. Başta balonlar olmak üzere pek çok parti süsü yılbaşı yaklaşırken raflarda yerini alıyor. Yılbaşı ağacının yanı sıra renkli süs topları, led ışıklar, parti şapkası ve diğer ürünleri süpermarketlerde bulabilirsiniz. Yılbaşı süsleme malzemeleri arasında örneğin kapı süsü, çam ağacı tepeliği gibi birçok ürüne ulaşmak eskiye oranla artık daha kolay.

Ne var ki tüm süpermarketlerde aynı çeşitliliği bulmak zor. Üstelik zincir marketlerde yılbaşı süsleri fiyatları piyasa ortalamasının biraz üzerinde seyretmekte. Aslında bu durum genel olarak tüm perakende satış kanalları için geçerli. Buna bir de enflasyonist ortam eklenince fiyatlar yükseliyor. 

Dahası, süpermarketlerde yılbaşı ürünleri konusunda çeşitlilik yılın son zaman diliminde artıyor. Bu da hazırlık için zaman darlığı yaratmakta. Kaldı ki kurumsal pazarın ihtiyaçları için süpermarketler uygun bir kanal değil.

Kırtasiye ve El Sanatları Mağazaları

Yılbaşı süsleme malzemeleri satın alabileceğiniz bir diğer kanal kırtasiye ve el sanatları mağazalarıdır. Bu mağazalarda ürün çeşitleri zincir marketlere oranla biraz daha fazladır. Ancak her lokasyon için aynı şeyi söyleyemeyiz. 

Parti ve kutlama malzemelerinde çeşitlilik genellikle büyük mağaza ve satış kanallarında daha yüksek düzeyde. Diğer kanallarda sınırlı sayıda parti malzemesi arasından seçim yapmanız gerekebilir. Parti kutlama malzemelerinin yanı sıra dekorasyon malzemeleri için de aynı durum geçerli.

Ev Ürünleri Mağazaları

Yılbaşı için kutlama malzemesi ve süsleme satın alabileceğiniz kanallardan bir diğeri ev ürünleri mağazalarıdır. Özellikle AVM'lerde bu mağazaları kolayca bulabilirsiniz. Başta yılbaşı ağaçları olmak üzere yılbaşı konseptli pek çok dekoratif obje perakende satış noktalarında yılın özellikle son zaman diliminde satışa çıkmakta. 

Özel olarak tasarlanmış yeni yıl süsleri konusunda bu mağazalarda çeşitlilik fazladır. Bununla birlikte yılbaşı süsleme malzemeleri fiyatları diğerlerine oranla daha yüksek olabiliyor. Özellikle el yapımı yılbaşı süslerinin fiyatları daha yüksektir.

Yılbaşı ürünleri konusunda çeşitliliğin fazla, perakende imkanlarının sınırlı olması kullanıcıları bazen mutsuz etmekte. Örneğin duvar süsleri ile yılbaşı hediyesi çantasını aynı kanalda bulmanız oldukça zordur. Veya kar tanesi led zincir gibi daha spesifik ürünlere ulaşmak için birçok mağazayı dolaşmanız gerekir. Bu da zaman yönetimi bakımından ek maliyet anlamına gelir. Buna karşın online kanallarda hem ürün ve fiyat araştırması yapmak kolaydır. Hem de çeşitlilik çok daha fazladır.

Online Satış Kanalları

Yılbaşı süsleme malzemeleri satın alabileceğiniz kanallardan bir diğeri de online satış kanallarıdır. Bu kanalların en önemli avantajı, hem çeşitlilik hem de fiyat bakımından daha geniş alternatiflere sahip olmasıdır. Balon çeşitlerinden masa süslerine, yılbaşı aksesuar ve kostümlerinden peçete ve kullan-at ürünlere kadar pek çok ürün çeşidini online kanallarda kolayca bulabilirsiniz. 

Online alışveriş sitelerinin bir diğer avantajı da siparişlerin adrese teslim edilmesidir. Bu sayede basit birkaç tıklamayla sipariş verdiğiniz parti malzemeleri kısa süre içinde adresinize ulaşır. Böylelikle mağaza mağaza dolaşıp parti kutlama malzemesi aramak durumunda kalmazsınız.

Yılbaşı Süslemelerinde Adresiniz kidspartim.com!

Yeni yıla keyifli bir partiyle girmek istiyorsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm kutlama malzemelerini KidsPartim'de bulabilirsiniz. Bursa merkezli KidsPartim hem bireysel hem de kurumsal tarafta sektörün en önemli tedarikçilerinden biri konumunda. Geniş ürün çeşitliliği ve uygun fiyat avantajı sayesinde bugüne kadar sayısız parti için süsleme malzemesi tedariki hizmeti verdi. Yeni yıl partiniz için ihtiyaç duyacağınız tüm yılbaşı süsleme malzemeleri için kidspartim.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

EXENONLINE EXENONLINE olarak sektördeki bilgi birikimimizi müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarına uygun üstün kaliteli çözümler üreterek sunuyoruz.