En Trend Sehpa Modelleri

Sehpalar ev dekorasyonunda tamamlayıcı ve işlevsel mobilyalardır. İç mekan tasarım trendlerini takip ediyorsanız en trend sehpa modelleri arasından kendi zevkinize en uygun ürünleri kolayca seçebilirsiniz. 

Sep 25, 2023 - 09:22
Şubat 7, 2024 - 14:51
 0  16
En Trend Sehpa Modelleri

Sehpalar ev dekorasyonunda tamamlayıcı ve işlevsel mobilyalardır. Hem yaşam alanlarımıza şıklık katar hem de hayatımızı kolaylaştırırlar. Siz de iç mekan tasarım trendlerini yakından takip edenlerden misiniz? Öyleyse sehpa modelleri ile ilgili bu yazımız tam size göre! Özellikle ev dekorasyonunda bohem tarzından hoşlanıyorsanız en trend sehpa modelleri arasından kendi zevkinize en uygun ürünleri kolayca seçebilirsiniz. 

Hazeranlı Rattan Bench

Son yıllarda rattan bench çeşitlerine ilgi artıyor. Bu ürünler farklı ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz işlevsel bir ürün çeşididir. Ev dekorasyonu için sehpa modelleri arasında hazeranlı rattan bench çeşitleri son yıllarda daha fazla ilgi görüyor. Farklı amaçlara hizmet etmesinin yanı sıra dekoratif bir obje olmaları en önemli tercih nedenleridir. Nitekim bu ürünleri ayak uzatma sehpası olarak kullanabileceğiniz gibi orta sehpa şeklinde de kullanmanız mümkün. Doğal bir malzeme olan rattandan üretildiği için bu ürünler mekana doğal ve şık bir görünüm kazandırıyor. Modern hazeran görünümde iyi bir sehpa için rattan bench çeşitlerini tercih edebilirsiniz. 

Doğal Kubu Rattan Sehpa

Yine hammaddesi rattan olan sehpa modellerinden biriyle karşınızdayız. Bu modeller doğal malzemeden el işçiliğiyle üretilmiştir. Üstelik sehpa görevini gördüğü gibi tabure olarak kullanıma da uygundur. Bu ürünleri ister dekoratif bir orta sehpa, isterseniz dresuarlarınızı tamamlayan bir tabure şeklinde kullanabilirsiniz. Her iki kullanım şekli de doğal görünümüyle yaşam alanlarınıza huzurlu bir hava katacak. Aynı zamanda da ev dekorasyonunuzda bohem tarzını yansıtacak. 

Sedefli Mozaik Rattan Sehpa

En trend sehpa modelleri arasında bu ürünler, modası hiç geçmeyecek şık bir sehpa çeşididir. Silindir formunda ve üst yüzeyi sedef kakmalı bir ürün tipidir. Bu ürünleri hem iç mekan yaşam alanlarınızda hem de dış mekan dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Rattan sehpa modelleri arasında bu ürünler özel olarak ve doğal malzemeden el işçiliğiyle üretilir. Bu sebeple rattan görünümünde renk farklılıkları olabilir. Ev dekorasyonu alanında rattan ürünlerinin bu tür özellikleri olduğunu unutmamalısınız. 

Sedefli Mozaik Sehpa

Mozaik motifli sehpalar da son yılların en trend sehpa modelleri arasında yer almakta. Doğal sedef kullanılarak üretilen bu modellerin üzerinde genellikle vernik vardır. Böylece daha dayanıklı hale gelirler. Hem sedefli hem de mozaik motifli olması bu ürünlere farklı bir hava katar. Sedefli mozaik sehpa çeşitlerinin silindir veya iç içe geçmeli farklı çeşitleri mevcuttur. Biçimsel çeşitliliği sayesinde bu ürünler istediğiniz her alanda kullanım imkanı sunar.

Mantar Sedefli Mozaik Sehpa

Sırada yine sedefli ve mozaik desenli sehpalardan biri var. Son yılların en trend sehpa modelleri arasında mantar sedefli mozaik sehpa çeşitleri de önemli bir yere sahip. Bu ürünleri diğerlerinden ayıran temel özellik ise mantar şeklinde olmasıdır. Bu özelliği sayesinde bu ürünler bahçe ve balkon gibi dış mekan tasarımlarında da oldukça kullanışlı hale gelir. Ayrıca iç mekanlarda da kolay bir kullanım deneyimi sunar. Farklı renk ve motif seçeneklerinin olması, kullanıcılara kendi beğenilerine en uygun ürünleri seçme fırsatı sağlar. 

Doğal Teak Ağacı Dal Sehpa

Adından da belli olduğu üzere bu ürünler doğal teak ağacından üretilmekte. Bu ağacın en önemli özelliği böceklenme ve kurtlanma yapmamasıdır. Bu da ürünün uzun yıllar boyunca sağlam kalmasını sağlar. Üstelik ürünü dış mekan dekorasyonu için de uygun bir seçenek haline getirir. Doğal teak ağacı dal sehpa çeşitlerini klasik dekorasyon stilinin yanı sıra rustik mekanlarda da kullanmanız mümkün.

En Trend Sehpa Modellerinin Adresi MyLamp!

Yukarıda kısaca bahsettiğimiz en trend sehpa modellerini ve daha fazlasını, sektörün en önemli markalarından biri olan MyLamp’te bulabilirsiniz. Avize ve ev dekorasyon ürünlerinde geniş bir çeşitliliğe sahip olan MyLamp, en trend dekorasyon ürünleri için en doğru adreslerden biri.

Online satış sitesi mylamp.com.tr üzerinden faaliyetlerini sürdüren MyLamp, uzun yıllardan gelen tecrübesini kaliteli el işçiliğiyle yansıtmakta. Ürünlerinin her birinin özel olarak üretilmesi MyLamp ürünlerini eşsiz kılıyor. Dekorasyona dair aradığınız ne varsa üstün kalite ve uygun fiyat avantajı için mylamp.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow